AktualnościDziekoński: Zwycięstwo we wczorajszym sparingu cieszy

Dziekoński: Zwycięstwo we wczorajszym sparingu cieszy

– Pierwszy tydzień upłynął pod znakiem dużej intensywności. Zwłaszcza początek był bardzo wymagający – powiedział Xavier Dziekoński, bramkarz Jagiellonii Białystok, w rozmowie przeprowadzonej po piątym dniu pobytu Jagiellończyków na obozie przygotowawczym w Turcji.

– Piątek był nieco luźniejszym dniem, od jutra znowu ciężka praca. Dzisiaj będziemy analizowali naszą grę w spotkaniu z Zagłębiem. Co do wyniku, to oczywiście, że zawsze dąży się do tego, żeby zachować czyste konto. Niestety, nie udało mi się to w meczu z Zagłębiem, ale cieszę się, że drużyna wypracowała jeszcze dwie bramki. Trener przeznaczył określony czas gry dla każdego z zawodników. Myślę, że każdy jest zadowolony – mówił młody golkiper.

W piątek odbyła się jagiellońska edycja „Familiady”, w której jednym z uczestników był nasz rozmówca. Cały program do obejrzenia na naszym kanale JagaTV w serwisie YouTube. – Jest czas na wszystko, zarówno na pracę, regenerację jak i nieco humoru. W kontekście tego ostatniego, dzisiaj odbyła się piłkarska „Familiada”. Niestety, byłem kapitanem drużyny przegranej. Naszą karą za porażkę będzie jutro noszenie posiłków. Trzeba się z tym pogodzić. Co do prowadzącego, czyli trenera Grzyba, to uważam, że żart opowiedziany przez niego na początku był zdecydowanie lepszy od tego późniejszego. Niemniej cały teleturniej poprowadził bardzo dobrze – zakończył popularny „Dziekon”.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00