AktualnościPuljić: Musimy kontynuować pracę

Puljić: Musimy kontynuować pracę

– Zawsze gdy przegrywamy, jesteśmy rozczarowani. Mieliśmy jednak dobre momenty w tym meczu. Musimy kontynuować pracę, którą wykonujemy na obozie – powiedział Jakov Puljić, napastnik Jagiellonii po przegranym 1:2 meczu kontrolnym z kosowskim KF Ballkani.

Dla Jagiellończyków była to pierwsza porażka podczas tureckiego zgrupowania. – Mieliśmy kilka słabszych momentów w tym meczu. Wszyscy kochają futbol za to, że możesz wygrać z dobrą drużyną, ale też przegrać z tą teoretycznie słabszą. W dzisiejszym starciu nie wykorzystaliśmy swoich szans. Chcę jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu i kontynuować pracę – podkreślił Chorwat.

Puljić na początku drugiej połowy mógł wpisać się na listę strzelców. – Nie wiem, jak wytłumaczyć fakt spudłowania w dogodnej sytuacji. Każdy jednak może zmarnować dobrą okazję, bo taki jest futbol. Musimy postarać się o to, żeby w przyszłości podobne niepowodzenie się nie powtórzyło – dodał.

Za Jagiellończykami bardzo intensywny okres. Żółto-Czerwoni rozegrali trzy mecze w pięć dni. – To normalna sytuacja dla profesjonalistów. Musimy kontynuować to, co robimy. Jeden przegrany mecz nie może tego zmienić. Musimy ciężko pracować, by być jak najlepiej przygotowanym do ligi – zakończył Jakov.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00