AktualnościPiąty sparing Jagiellonii w Belek

Piąty sparing Jagiellonii w Belek

Modyfikacji uległ plan sparingów, rozgrywanych przez Jagiellonię Białystok w trakcie trwającego zimowego okresu przygotowawczego w tureckim Belek.

Jak dotąd „Żółto-Czerwoni” mierzyli się z trzema rywalami. 14 stycznia pokonali Zagłębie Lubin (2:1), 17 stycznia byli lepsi od serbskiego Radnickiego Niszu (3:0), a 18 stycznia przegrali z kosowskim KF Ballkani (1:2). Zgodnie z przedstawionym przed rozpoczęciem zgrupowania planem czekał ich jeszcze jeden mecz – 21 stycznia z rosyjskim Rotorem Wołgograd. Teraz umówione zostało jeszcze jedno spotkanie, które odbędzie się w środę, 20 stycznia. Jagiellończycy zmierzą się w nim z drużyną U-19 tureckiego Konyasporu. Początek tego starcia o godzinie 9:00 polskiego czasu.

– Na obóz przyjechało z nami sporo młodzieży. Od początku chceliśmy zakontraktować rywala o mniejszym potencjale piłki seniorskiej, co pozwoliłoby nam sprawdzić się w starciu z rywalem prezentującym niezo niższy poziom. Dla tych mniej doświadczonych spośród naszych zawodników będzie to fajny mecz. Ciekawy sparingpartner, w meczu z którym większość zawodników będzie miała okazje pograć w większym wymiarze czasowym – powiedział trener Bogdan Zając.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00