AktualnościBortniczuk: Cieszą gole, ale jest sporo do poprawy

Bortniczuk: Cieszą gole, ale jest sporo do poprawy

– Cieszą gole, choć jest jeszcze sporo rzeczy do poprawy. Szkoda, że nie zdobyłem trzeciej bramki, bo ten dorobek wyglądałby bardziej okazale. Mogło być lepiej, ale nie ma sensu teraz nad tym się rozwodzić, po prostu trzeba pracować dalej – mówił Maciej Bortniczuk, zdobywca dwóch bramek dla Jagiellonii w wywgranym meczu kotrolnym z Konyasporem U-19.

Jak 19-letni napastnik ocenia dzisiejszą postawę rywala? – Widać było, że drużyna Konyasporu, mimo młodego wieku, miała dużo jakości. Byli bardzo spragnieni gry, chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony i uważam, że to im się udało. Kilku piłkarzy pokazało wysokie umiejętności. Był to wymagający przeciwnik – podkreślił.

Czy zdaniem Bortniczuka doświadczenie zdobywane na obozie w Belek przez młodych Jagiellończyków będzie procentować w przyszłości? – Dla naszej młodzieży to okazja, aby zaprezentować się w grze z bardzo dobrymi rywalami, nie tylko z Polski, ale też z zagranicy. To dla nas niesamowita szansa, żeby pokazać się z dobrej strony i zbierać doświadczenie dalej – zakończył Maciek.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00