AktualnościGrzyb: Jesteśmy zadowoleni

Grzyb: Jesteśmy zadowoleni

– Było to dobre przetarcie dla chłopaków, którzy w jutrzejszym sparingu z Rotorem Wołgograd zagrają mniej, albo w ogóle. Mecz na pewno był pod naszą kontrolą, choć pojawiały się również pewne mankamenty w naszej grze – mówił drugi trener Jagiellonii Białystok, Rafał Grzyb, po sparingowej wygranej 4:1 z Konyasporem U-19.

– Jesteśmy zadowoleni z tego spotkania, mimo czasem dużej niedoładności w rozegraniu piłki. Myślę, że stopniowo będziemy iść do przodu i progres będzie zauważalny. Powinno być dobrze – komentował.

Jak drugi trener Jagi ocenił postawę jagiellońskiej młodzieży w meczu z Konyasporem U-19? – Po to zabraliśmy duża liczbę chłopaków na zgrupowanie, żeby zobaczyć ich w pewnym wymiarze czasowym. Młodzież ma okazję sprawdzić się na poziomie seniorskim, choć akurat dziś zagraliśmy z młodzieżowym zespołem rywala. Mimo to uważam, że był to wymagający przeciwnik. Niektórzy z naszych chłopców mieli okazję dopiero po raz pierwszy pojechać na taki większy obóz w Belek. To wszystko po to, aby w przyszłości stali się docelowym wzmocnieniem pierwszego zespołu.

W pierwszej połowie murawę z powodu urazu musiał opuścić Bartosz Kwiecień. Czy to poważna kontuzja? – Bartek przed meczem uskarżał się na drobne dolegliwości, ale bardzo chciał zagrać, więc otrzymał szansę. Przy jednej z interwencji poczuł jednak ból i nie chcieliśmy ryzykować pogłębienia tego urazu. Stąd szybka reakcja ze zmianą na Krisa Twardka – podsumował.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00