AktualnościRezerwy wysoko wygrywają w sparing

Rezerwy wysoko wygrywają w sparing

Jagiellonia II Białystok jest już po drugim spotkaniu sparingowym. W sobotę drużyna Wojciecha Kobeszki rozbiła KS Wasilków 6:0. Gole dla „Żółto-Czerwonych” strzelili Karpiński (trzy), Pawłowski (dwa) oraz Sakowicz.

– Był to nas drugi sprawdzian podczas zimowego okresu przygotowawczego. Wynik i samą grę mogę ocenić bardzo pozytywnie. Moim zdaniem zaprezentowaliśmy się lepiej niż w spotkaniu z ŁKS-em Łomża. Niemniej nie wolno nam popadać w zachwyt, ponieważ nie ustrzegliśmy się również błędów. Być może wynik jest wysoki, ale nasi rywale mieli swoje okazje do zdobycia bramki. Niemniej „zero” z tyłu cieszy. Kolejny sparing to taka odskocznia od codziennych treningów. Nasz kolejny rywal będzie z dużo wyższej półki, ponieważ zagramy w czołową ekipą II ligi – Wigrami Suwałki. Na razie jednak ciężko pracujemy, a mamy nad czym – powiedział trener jagiellońskich rezerw, Wojciech Kobeszko.

Jagiellonia II Białystok – KS Wasilków 6:0
gole: Pawłowski x2, Karpiński x3, Sakowicz

Jagiellonia II Białystok: Gostomski – Pankiewicz, Płoszkiewicz, Czerech, Huczko – Jarmołowicz, Nawrocki, Bayer, Wasilewski – Pawłowski, Karpiński
Z ławki rezerwowych weszli: Kosikowski, Żarejko, Jarosz, Maciejuk, Matras, Sakowicz, Osipiuk

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00