AktualnościFirma PAKA nowym partnerem Jagiellonii Białystok

Firma PAKA nowym partnerem Jagiellonii Białystok

Niezwykle miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy z firmą PHU PAKA, zajmującą się sektorem usług transportowych. Firma PAKA istnieje na rynku od blisko 10 lat i jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w regionie w swoim sektorze.

– Firma PHU PAKA pojawiła się na rynku 1 marca 2011 roku. Początkowo zajmowaliśmy się szeroko pojętym transportem i głównie w tej materii sukcesywnie się rozwijaliśmy. Biorąc pod uwagę ciągły progres w 2018 roku postanowiliśmy otworzyć serwis mechaniczny z wulkanizacją, nie tylko na potrzeby własne ale też klientów. Dwa lata później chcąc świadczyć kompleksowe naprawy aut osobowych, dostawczych i ciężarowych, otworzyliśmy Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych połączone z pomocą drogową, z własnym serwisem blacharsko-lakierniczym i lawetami. Dzięki wykwalifikowanej kadrze świadczymy usługi na najwyższym poziomie w każdym z naszych działów. Jesteśmy dumni, że na jubileusz 10-lecia naszej działalności możemy rozpocząć współpracę z taką marką jaką jest Jagiellonia Białystok. Wierzymy, że efektem tego przedsięwzięcia będzie nie tylko rozpoznawalność i rozwój firmy PAKA, ale również promowanie naszego województwa jak i miasta Białystok – mówiła Dorota Puchalska, właściciel firmy PHU PAKA.

– Cieszymy się, że możemy powitać w gronie naszych partnerów firmę PAKA, która jest jednym z liderów sektora usług transportowych w naszym regionie. Firma PAKA jest znana i ceniona na rynku. Przez cały okres swojej działalności dała się poznać jako dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo, które znacznie się rozwinęło i stało się symbolem solidności, zyskując uznanie w oczach klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie długotrwała i owocna dla obu stron – powiedziała Agnieszka Klim, dyrektor działu marketingu Jagiellonii Białystok.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00