AktualnościPuljić: Naszą siłą jest prawdziwy zespół

Puljić: Naszą siłą jest prawdziwy zespół

– Jestem bardzo szczęśliwy z powodu zwycięstwa. Uważam, że naszą siłą jest drużyna, która tworzy prawdziwy zespół – powiedział po wygranym 2:0 sobotnim (30.01) wyjazdowym meczu z Lechią Gdańsk autor jednej z bramek, Jakov Puljić.

– Oczywiście, że zdobywanie bramek cieszy. Niemniej jest to nasza praca. Ani ja ani Jesus nie myślimy jednak o tym, kto strzeli gola i dzięki temu awansuje w klasyfikacji strzelców. Spokojnie. Przed nami jeszcze wiele meczów do końca sezonu, a najważniejsza jest praca na rzecz zespołu. Poza tym nie jesteśmy jedynymi, którzy w Jagiellonii mogą pokusić się o pokonanie bramkarza rywali. Mamy w zespole wielu świetnych zawodników. Ta wygrana jest tym ważniejsza, że została odniesiona w pierwszym naszym meczu w tym roku. Jesteśmy pozytywnie nastawieni przed kolejnymi spotkaniami – mówił Jakov.

Jak chorwacki snajper ocenia współpracę z Jesusem Imazem? – Nasza współpraca, moim zdaniem, wygląda bardzo dobrze. Jesteśmy w stanie wyczuć siebie nawzajem, rozumiemy się na boisku. To ważne w piłce, na tym powinna opierać się każda współpraca. Liczę na to, że będziemy ją kontynuować, z podobnym skutkiem. Każdy zawsze chce więcej. Musimy utrzymać taką dyspozycję i kontynuować pracę.

– Mamy dobry i jakościowy zespół. Wszystko zależy od nas. Wierzę w to, że stać nas na więcej niż 6. miejsce. Chcemy bić się o najwyższe lokaty – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00