AktualnościINFORMACJA DO KIBICÓW POSIADAJĄCYCH KARNETY

INFORMACJA DO KIBICÓW POSIADAJĄCYCH KARNETY

Drodzy Kibice. Druga fala pandemii koronawirusa sprawiła, że rundę jesienną kończyliśmy przy pustych trybunach, bez Waszego udziału. Obecna sytuacja jest dla nas trudna i z niecierpliwością oczekujemy na mecze, podczas których ponownie zobaczymy Was na stadionie.

Nie jesteśmy w stanie w chwili obecnej określić momentu Waszego powrotu, ale pamiętamy o tych, którym rozwój pandemii koronawirusa uniemożliwił dopingowanie naszej Jagi z trybun oraz przeżywanie emocji na stadionie przy Słonecznej. Wszystkim, którzy zdecydowali się zakupić karnet przed rozpoczęciem rundy jesiennej sezonu 2020/21, pragniemy zaproponować rekompensatę. Przy zakupie kolejnego abonamentu, kiedy sytuacja epidemiczna pozwoli już na powrót na stadiony, wartość waszego kolejnego karnetu zostanie pomniejszona o cztery mecze, bo tylu nie mogliście obejrzeć na żywo, z powodu październikowej decyzji o zamknięciu stadionów.

Jednocześnie kibice, którzy dokonali zakupu biletu na mecz z Lechem Poznań i nie dokonali zwrotu, będą mogli odebrać wejściówkę, na jeden z pierwszych meczów po otwarciu Stadionów

Zdajemy sobie sprawę, że obecny czas wiąże się z dużą dawką niepewności. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że możecie mieć obawę o własne zdrowie i strach przed zarażeniem. W związku z tym, przypominamy, że obowiązujące prawo konsumenckie zezwala na odbiór środków finansowych za niezrealizowany karnet lub bilet.

Wszyscy głęboko wierzymy, że obecny kryzys szybko dobiegnie końca, a my jako społeczeństwo finalnie uporamy się z pandemią. Wrócimy silniejsi! Do zobaczenia na meczach! Dbajcie o Siebie!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00