AktualnościNastić: Potrzebuję trochę czasu

Nastić: Potrzebuję trochę czasu

– Po raz pierwszy w mojej karierze grałem na takiej murawie, ale to nie może być wymówka. Warunki były jednakowe dla obu zespołów. Okoliczności nie sprzyjały grze w piłkę, ale powinniśmy byli lepiej wypaść – powiedział po przegranym 0:2 niedzielnym (7.02) wyjazdowym meczu z Wisłą Kraków boczny obrońca Jagiellonii Białystok, Bojan Nastić.

– Moim zdaniem gospodarze byli dzisiaj bardziej agresywni niż my, pragnęli wygranej bardziej od nas. Niemniej każdy z naszych piłkarzy dał z siebie wszystko. Nie mogliśmy grać dobrej piłki, a posyłanie dalekich piłek do przodu nie jest naszym stylem gry. Warunki nie pozwalały na wymianę krótkich podań. W mojej opinii Wisła lepiej od nas zaadaptowała się do panujących dzisiaj na stadionie okoliczonści pogodowych – mówił Bośniak.

Dzisiejszy występ był dla Bojana debiutem w żółto-czerwonych barwach. Jak go ocenia i ile czasu potrzebuje na odpowiednie wdrożenie się do zespołu? – Swój debiut dla Jagiellonii zaliczyłem po zaledwie kilku treningach. Oczywiście, będę potrzebował trochę czasu, żeby załapać wszystkie automatyzmy i schematy. Zawsze mam wobec siebie wysokie. Wiem, że dzisiaj również mogłem zaprezentować się o wiele lepiej. Grałem dzisiaj nieco bardziej zachowawczo, nie zapędzałem się zbyt często w okolice pola karnego gospodarzy, a to ze względu na fakt, iż dzisiaj naprzeciw siebie miałem szybkiego zawodnika. Mogę obiecać, że postaram się ze wszystkich sił odnaleźć, najszybciej jak to tylko możliwe, swoją najwyższą dyspozycję – zakończył Nastić.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00