AktualnościMichniewicz: Powinniśmy wykorzystać sytuacje

Michniewicz: Powinniśmy wykorzystać sytuacje

– Oglądaliśmy dobre spotkanie, ale do pełni szczęścia zabrakło zwycięskiej bramki – powiedział trener Legii, Czesław Michniewicz, po zremisowanym 1:1 starciu z Jagiellonią Białystok w ramach 17. kolejki PKO Ekstraklasy.

– Nie rozpoczęliśmy tego meczu tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Chcieliśmy atakować, być na połowie przeciwnika i stwarzać sytuacje. Tak się nie stało i rywal wykorzystał nasz błąd. Na szczęście szybko wróciliśmy do gry, zaczęliśmy grać składnie i kombinacyjnie. Wywalczyliśmy rzut karny, który Tomek Pekhart zamienił na bramkę. Później mecz troszeczkę się wyrównał, mieliśmy jeszcze sytuacje do przerwy. Ogólnie oceniam to spotkanie pozytywnie, choć wynik nie jest taki, jakiego oczekiwaliśmy – podkreślił szkoleniowiec.

– Sytuacji mieliśmy na tyle dużo, że powinniśmy je wykorzystać. Świetnie bronił też młody bramkarz Jagiellonii. Gospodarze przed przerwą też mieli jeszcze jedną doskonałą sytuację. Oglądaliśmy dobre spotkanie, ale do pełni szczęścia zabrakło zwycięskiej bramki. Piłkę meczową miał Tomek Pekhart, który nie wykorzystał dośrodkowania Mladenovicia. Zazwyczaj Tomek w takich sytuacjach strzela gole, dziś zabrakło mu szczęścia. Mamy za sobą trudny tydzień. Po meczu z Rakowem graliśmy na wyjeździe z ŁKS-em i z Jagiellonią, gdzie zawsze gra się ciężko. Wracamy do Warszawy, gdzie będziemy przygotowywać się do meczu z Wisłą Płock – zakończył trener Michniewicz.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00