AktualnościOlszewski: Musimy szanować ten remis

Olszewski: Musimy szanować ten remis

– Musimy szanować ten punkt. Legia postawiła nam twarde warunki – powiedział bocznym obrońca Jagiellonii Białystok, Paweł Olszewski, po zremisowanym 1:1 niedzielnym (14.02) meczu z Legią Warszawa.

– Chciałbym zacząć od tego, że ludziom odpowiedzialnym za przygotowanie murawy należą się ogromne brawa. Robili wszystko, żeby dzisiaj boisko było jak najlepsze i to się udało.Szczególnie w drugiej połowie Legia zepchnęła nas do defensywy, trudno nam było się temu przeciwstawić. Szkoda sytuacji Jesusa tuż sprzed zmiany stron. Gdybyśmy wygrywali przed przerwą, to może ten mecz potoczyłby się inaczej. Patrząc całościowo na przebieg gry musimy szanować ten punkt, Legia była dzisiaj lepszym zespołem – stwierdził prawy defensor Jagi.

– Brakowało nam sytuacji, utrzymania się przy piłce na połowie rywali. Szczególnie zabrakło tego w drugiej połowie. Legia mocno nas przycisnęła, byliśmy zmuszeni do wybijania piłki. Niestety, tak to wyglądało. Musimy ją przeanalizować i wyciągnąć z niej wnioski. Przez większą część drugiej połowy byliśmy zepchnięci, broniliśmy się całym zespołem. Nam, bocznym obrońcom, trudno było podłączać się do akcji ofensywnych, storzyć coś ciekawego. Nie wiem, z czego to wynikało. Stać nas było na prowadzenie gry, mamy bardzo dobry zespół. Niemniej coś w drugiej połowie nie wyszło, musimy ją przeanalizować – zakończył popularny „Olszi”.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00