AktualnościJuniorzy starsi w dobrej formie

Juniorzy starsi w dobrej formie

Juniorzy starsi Jagiellonii Białystok szlifują formę w meczach kontrolnych. Podopieczni Krzysztofa Zalewskiego mają za sobą już pięć sparingów, w których zaprezentowali się z dobrej strony. W ostatnich trzech starciach z czwartoligowcami pokonali Hetmana Białystok 5:1, zremisowali z KS Troszyn 2:2 i ograli 3:1 Tura Bielsk Podlaski.

– Za nami okres ciężkich treningów pod względem intensywności. Natomiast jeżeli chodzi o gry kontrolne, to w ostatnich meczach zaprezentowaliśmy się na niezłym poziomie. Byliśmy w dobrej formie, graliśmy pomysłowo i skutecznie w ataku, a także konsekwentnie i solidnie w defensywie. Mam pozytywne wrażenia po tych meczach. Przed nami jeszcze dwa tygodnie, które przeznaczymy na przygotowania już pod kątem najbliższych meczów ligowych. Rozegramy jeszcze sparing z KS Wasilków, a potem czeka nas wznowienie rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-18. Chłopcy solidnie pracują, więc możemy być optymistycznie nastawieni. Na razie zarówno dobra gra, jak i wyniki idą ze sobą w parze. Jesteśmy zadowoleni – powiedział po ostatnich meczach kontrolnych trener juniorów starszych Jagi, Krzysztof Zalewski.

Przypominamy, że Jagiellończycy wznowią grę w Centralnej Lidze Juniorów U-18 już 7 marca (niedziela). Wówczas na wyjeździe o godz. 12:00 zmierzą z Koroną Kielce.

Wyniki sparingów

Jagiellonia Białystok 2003 – Hetman Białystok 5:1.
Bramki dla Jagiellonii: Zyśk – dwie, Włodarczyk, Szczygieł, Protaziuk.

W Jagiellonii zagrali: Lucjan Frydrych, Radosław Zyśk, Aleks Włodarczyk, Patryk Kapica, Krystian Tymendorf, Bartosz Bernatowicz, Błażej Żero, Kamil Parzonko, Gabor Żukowski, Mateusz Latuszek, Jakub Nienałtowski, Michał Mościcki, Jakub Lewicki, Sebastian Dąbrowski, Igor Szczygieł, Alex Protaziuk, Maksymilian Ciesielczuk.

Jagiellonia Białystok 2003 – KS Troszyn 2:2.
Bramki dla Jagiellonii: Lutostański, Tymendorf.

W Jagiellonii zagrali: Radosław Zyśk, Jakub Lutostański, Aleks Włodarczyk, Lucjan Frydrych, Damian Bieliński, Michał Mościcki, Patryk Kapica, Krystian Tymendorf, Gabor Żukowski, Mateusz Latuszek, Jakub Jasionek, Kacper Chmielewski, Błażej Żero, Krystian Gryglak, Jakub Nienałtowski.

Jagiellonia Białystok 2003 – Tur Bielsk Podlaski 3:1.
Bramki dla Jagiellonii: Zyśk, Frydrych, Krasuski.

W Jagiellonii zagrali: Radosław Zyśk,  Lucjan Frydrych, Aleks Włodarczyk, Błażej Żero, Igor Szczygieł, Damian Bieliński, Patryk Kapica, Krystian Tymendorf, Gabor Żukowski, Mateusz Latuszek, Jakub Jasionek, Paweł Gryka, Korneliusz Krasuski.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00