AktualnościPavels Steinbors piłkarzem 2020 roku na Łotwie

Pavels Steinbors piłkarzem 2020 roku na Łotwie

Z przyjemnością informujemy, że bramkarz Jagiellonii Białystok, Pavels Steinbors, został wybrany piłkarzem 2020 roku na Łotwie w ramach głosowania przeprowadzonego przez Łotewski Związek Piłki Nożnej (LFF).

Zwycięzców plebiscytu, w którym głosowali m.in. trenerzy i piłkarze łotewskich zespołów klubowych oraz przedstawiciele mediów, poznaliśmy 26 lutego. Na bramkarza „Żółto-Czerwonych” swój głos oddały 32 osoby z 88 uprawnionych. Pavels został uhonorwany tytułem najlepszego łotewskiego piłkarza roku po raz drugi z rzędu. Tytuł najlepszej piłkarki roku zgarnęła natomiast, po raz pierwszy w karierze, Sandra Voitāne. Warto wspomnieć, że na drugim miejscu w kategorii „Piłkarz Roku” uplasował się zawodnik również występujący w Polsce. Mowa o napastniku Rakowa Częstochowa, Vladislavsie Gutkovskisie.

Pavels Steinbors bramkarzem Jagiellonii jest od lata minionego roku. Wcześniej związny był m.in. z Arką Gdynia, z którą raz siegnął po Puchar i dwukrotnie po Superpuchar Polski. Od momentu dołączenia do „Dumy Podlasia” 35-letni piłkarz rozegrał w naszych barwach osiem meczów ligowych. Urodzony w Rydze golkiper jest również kapitanem i wielokrotnym reprezentantem swojego kraju (16 występów).

Naszemu golkiperowi serdecznie gratulujemy wyróżnienia!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00