AktualnościIII liga: Nadrobią zaległości z Concordią Elbląg

III liga: Nadrobią zaległości z Concordią Elbląg

W najbliższą środę (10.03) zespół Jagiellonii II Białystok rozegra swój trzeci ligowy mecz w grupie I III ligi w 2021 roku. „Żółto-Czerwoni” przy Elewatorskiej podejmą, w ramach zaległego spotkania 16. kolejki, Concordię Elbląg. Na temat tego starcia, rozegranego niedawno meczu z Legionovią Legionowo oraz sytuacji w drużynie porozmawialiśmy z trenerem Wojciechem Kobeszką.

Jakie nastroje panują w jagiellońskich rezerwach przed środową rywalizacją z Concordią? – Po ostatnim meczu jesteśmy trochę rozczarowani, zarówno wynikiem jak i końcówką spotkania. Nie stworzyliśmy sobie sytuacji dzięki której moglibyśmy dogonić rywala. Przeprowadziliśmy już odprawę, porozmawialiśmy o tym starciu i mam nadzieję, że w następnym spotkaniu powalczymy o pełną pulę. Z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie. Teraz każdy wywalczony punkt jest na wagę złota, ponieważ wszystkie zespoły wiedzą, że jest to końcówka rundy. Przygotowujemy się do tego meczu w miarę bez urazów. Zapewne nasz zespół zostanie też wzmocniony kilkoma piłkarzami z pierwszej drużyny.

– Skupiamy się na sobie. Mamy do poprawy pewne elementy z ostatnich meczów. Chodzi o skuteczność, budowanie ataku, tworzenie sytuacji. Przeciwnik nie położy się przed nami, trzeba będzie wybiegać ten mecz, ale trzeba też być pewnym siebie i wierzyć w to, co się robi. Liczę na to, że w tym meczu będziemy potrafili wykreować sobie sytuacje bramkowe, które będziemy w stanie wykorzystać – zakończył trener Kobeszko.

Obecnie Jagiellonia II Białystok zajmuje 11. miejsce w tabeli grupy I III ligi z dorobkiem 26 punktów. Początek środowego (10.03), zaległego, domowego meczu rezerw z Concordią Elbląg w ramach 16. kolejki zaplanowano na godzinę 12:00. Transmisję telewizyjną z tego spotkania będzie można obejrzeć na kanale JagaTV w serwisie YouTube. Trzymamy kciuki za nasz zespół. Informujemy, że spotkania rozgrywane na terenie ośrodka szkoleniowego Jagiellonii Białystok odbywają się bez udziału publiczności oraz mediów aż do odwołania.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00