AktualnościPospisil: Wierzę, że możemy wygrać z każdym

Pospisil: Wierzę, że możemy wygrać z każdym

– Jeżeli wszyscy zagramy na swoim odpowiednim poziomie, to wierzę w to, że możemy wygrać z każdym rywalem – powiedział Martin Pospisil, pomocnik Jagiellonii, przed piątkowym starciem przy Słonecznej z Pogonią Szczecin.

– W każdym z ostatnich meczów mieliśmy problemy kadrowe. Kilku podstawowych zawodników z różnych powodów pauzowało i było to widać na boisku. To już historia. Nie patrzymy na to, co było, tylko na to, co przed nami. W głowach mamy tylko najbliższy mecz z Pogonią i chęć zwycięstwa. Wierzę, że teraz przyjdzie moment, w którym się przełamiemy i pójdziemy do przodu – mówił.

– Nie mogę być zadowolony ze swoich ostatnich występów, bo wiadomo jakie były wyniki. Wiem, że jestem jednym z liderów zespołu i czego się ode mnie oczekuje. To jednak za nami. Teraz patrzymy tylko do przodu i myślimy tylko o piątku oraz wygranej z Pogonią – dodał.

– Wiemy, że Pogoń jest w dobrej dyspozycji. Znajduje się w czołówce, ale najważniejsi jesteśmy my. Skupiamy się na sobie. Jeżeli wszyscy zagramy na swoim odpowiednim poziomie, to wierzę w to, że możemy wygrać z każdym rywalem – zakończył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00