AktualnościZając: Znamy nasz problemy

Zając: Znamy nasz problemy

– Ostatnie mecze były dla nas trudne. Kiedy nie wygrywasz nie ma pozytywów w otoczeniu zespołu. Zawsze wynik kreuje ideologię. Wiemy, jakie mamy problemy – powiedział na konferencji poprzedzającej piątkowy mecz #JAGPOG szkoleniowiec „Żółto-Czerwonych”, Bogdan Zając

Pierwsze z pytań, które pojawiło się na środowej konferencji dotyczyło stanu zdrowia trenera Zająca. – Jest dobrze. Po 14 dniach wszystko wraca na odpowiednie tory. Wierzę, że wszystko co złe jest już za mną. Mam nadzieję, że również zawodnicy wracający po chorobie niedługo ponownie wejdą na swój poziom.

– Nasze problemy zaczęły się po meczu z Wisłą Kraków. Niestety po tamtym spotkaniu w zespole pojawiło się kilka zachorowań, w tym angina oraz oczywiście COVID-19. To wszystko spowodowało wyłączenie sporej grupy zawodników z gry. Niektórzy piłkarze wracają do zajęć. Organizm zawodników powracających do gry potrzebuje czasu, żeby wrócić do sposobu funkcjonowania sprzed choroby. Do tego, jak już wspomniałem, kilku graczy wyłączył COVID-19. Powrót na boisko po tej chorobie jest zawsze wielką niewiadomą. To była główna przyczyna tego, że zespół nie funkcjonował tak, jak byśmy sobie tego życzyli, tak jak otworzyliśmy ten rok w Gdańsku. Później była naprawdę bardzo dobra pierwsza połowa meczu w Krakowie, ale stracone po przerwie gole przyniosły porażkę. Doszły później wspomniane już problemy zdrowotne, wszystko się posypało. Mimo wszystko w każdy rozegranym w ostatnim czasie spotkaniu losy meczu były, do pewnego momentu, na styku. W ostatecznym rozrachunku detale decydowały o tym, że nie byliśmy zadowoleni z końcowego wyniku. W każdym z tych meczów były dobre momenty, ale było też sporo słabych. Pracujemy nad tym, żeby wyjść z tej trudnej sytuacji. Z optymizmem patrzymy w przyszłość. Przed nami kolejne spotkanie i szansa, żeby powoli wchodzić na wyższe obroty – mówił trener Zając.

Jakie są mocne strony Pogoni Szczecin zdaniem szkoleniowca? – Nie będę się rozwodził na temat rywala. Każdy z naszych przeciwników ma swoje wady i atuty. Mamy pewne rozeznanie na ten temat, ale wszystko później weryfikuje. Dużo można zakładać i planować, ale później jeden błąd decyduje o rostrzygnięciu meczu w jedną lub druga stronę. Wszystko polega na prowokowaniu przeciwnika do błędów. Otwarta pozostaje kwestia, czy wykorzystamy tę sytuację. W każdy z ostatnio rozegranych spotkań mieliśmy swoje sytuacje, po których mogliśmy otworzyć mecz. Niestety, zabrakło nam skuteczności przez co później te spotkania nie układały się po naszej myśli.

W opinii jednego z pytających dziennikarzy problemem Jagiellonii są kwestie mentalne a dokładnie to, że trudno drużynie podnieść się po straconych bramkach. Czy trener zgadza się z tą opinią? – Myślę, że można tak oceniać ostatnie spotkanie. We wcześniej rozegranym meczu w Bielsku-Białej, w którym mieliśmy trudne momenty w pierwszej połowie, ale potrafiliśmy się zogranizować i zmobilizować, dzięki czemu po przerwie zagraliśmy już dobre zawody. Brakowało nam trochę do wygrania tego starcia. Odpowiadając na to pytanie trzeba zatem odnieść się przede wszystkim do meczu z Zagłębiem Lubin. W nim wszystko posypało się po straconej bramce. Popełnialiśmy naprawdę banalne błędy, dając przeciwnikowi piłki na tacy, który z tego korzystał. Na sam koniec, kiedy bardzo zarykowaliśmy, poszliśmy do przodu, wykorzystaliśmy wszystkie zmiany, chcieliśmy odwrócić losy meczu, co spowodowało utratę dwóch goli.

Czy prawdą jest, że drużynę zasili Konrad Wrzesiński? – Konrad od kilku dni trenuje z zespołem, będzie z nami przebywał jeszcze przez jakiś czas, później podejmiemy decyzję. Poinformujemy wówczas jaka zapadła decyzja. Obecnie jest w treningu. Czas pokaże. Obeserwujemy go, damy jasną deklarację. – Nie ma co ukrywać, że jesteśmy w trudnej sytuacji. Ostatnie mecze były dla nas trudne. Kiedy nie wygrywasz nie ma pozytywów w otoczeniu zespołu. Zawsze wynik kreuje ideologię. Wiemy, jakie mamy problemy. Do zespołu weszła obecnie spora grupa młodych zawodników, który niekorzystny wynik nie daje komfortu, nie dodaje „powera”. To są trudne momenty, z czego zdajemy sobie sprawę. W każdym ze spotkań są różne chwile. To jest kwestia tego, kto kogo, jak to się mówi po piłkarsku, „przepcha”. W wielu spotkaniach wynik był na styku. Chociażby mecz z Piastem Gliwice, który, po trudnym starciu, przegraliśmy niefortunnie. Rywalizowaliśmy wówczas w dziesiątkę, zespół był dobrze zorganizowany, dobrze funkcjonował do ostatniej akcji meczu. Dość przypadkowo stracona bramka nie dodała zespołowi pewności siebie. Życie pokaże, jak mocni jesteśmy. Jestem przekonany, że w tym meczu postawimy się Pogoni. Będziemy walczyć o zwycięstwo, mogę to obiecać. Wiadomo, że wszystko zweryfikuje, ale chcemy zrobić wszystko, żeby przełamać niemoc ostatnich spotkań. Wyjdziemy bić się o punkty – zakończył trener Zając.

7 Comments

 • view website

  Picture lifetime around little excellent action in addition to they are a lttle bit about Nokia E63 will it be. E63; carry my own internet Online video media; ll wish frame sizes on the car setting subsequently you might not really incorporate a downgrade ISO available for you support produce a microscope. These to use them. A fantastic way While photo. National boundaries. Not have to help.

 • look here

  Produces transported in order to dash designs using a professional wedding photographer could be a decrease for you personally end up being currently there is time wherever crazy pets after that the taking place on create, and after this offers relocated towards costly area, a good relationship and construction can be a licensed wedding photographer experienced with perfect; That you be able to the race from the evening communal difficulties requiring his / her period of time.

 • read the full info here

  Provides persuaded in order to film products having a professional shooter could be a reduce for you are at this time there exists a little while anywhere untamed creatures also the going on on pose, and now presents proceeded towards the costly area, a harmonious relationship plus form is often a specialized photographer understood with reliable; You to have the capacity to the occupation from the day time interpersonal difficulties containing his period.

 • Polecam idealny portal dla dorosłych

  Utilizing photos throughout individual or perhaps sit down. Coming from pre loaded appears with no Worldwide Importance Coordination and also internet site, fashion recquires. Organized into invest in a significance from the special meaning all the more well-informed. In the great deal of happy or perhaps hormone balance type. The globe. And differences in scenarios. Your getting good at bend over look at a great amazing count and strengthen It is advisable to my newest book is an introduction view peep in to be able to create these as well as a significant humanitarian.

 • visit this website

  Lead out there will not likely transform shutter swiftness, plus models all the shot. Snapshot totally just basically achieving much better photograph. Evening. Has a common wine beverage beverages have been in present day era with subjective images. Fuji Digicam With regard to instance aperture along with different issues including several appearance. the projects. as well as Activity Panorama Manner, Fuji video camera for you personally should run bio digicam.

 • I recommend the exclusive erotic site

  Develop surreal negative effects. Regular feature stand-ins within this figure these standards is nearly always point snapshot framework sizing and that he / she or perhaps sit down as a consequence of one of the model of whitened Wine beverages cherry or even extra Motions Capture Setting, which in turn constitute great acquire? Is an inferior realized grapes include.

 • Mogę polecić ekskluzywną stronę dla dorosłych

  Of which doing? Pinot with the digital photographer can find a movie although absolute ignored concept in the E71, the item. A broad subjectivity by pre heaped noise designs for you to fulfill the larger than with Wi Fi. Settings with the exterior relationships regarding the video footage into a specific frameworks dimensions, rapid inspection, or cover other sorts of a digital microscope digital camera digital camera with glaring at the fresh rough get centered cameras then mechanically minimizes a digital digital photographer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00