AktualnościCLJ U-18: Porażka z Arką w zaległym meczu

CLJ U-18: Porażka z Arką w zaległym meczu

Porażką 1:2 zakończył się zaległy, wyjazdowy mecz juniorów starszych Jagiellonii Białystok z Arką Gdynia w ramach 16. kolejki #CLJU18. Jedynego gola dla Żółto-Czerwonych strzelił Jakub Lutostański.

– Jesteśmy bardzo rozczarowani po tym spotkaniu. Nastroje są złe, bo straciliśmy punkty w meczu, w którym prowadziliśmy grę, byliśmy stroną przeważającą, dłużej utrzymującą się przy piłce. Strzeliliśmy gola na 1:0 po ładnej akcji całego zespołu. Nie czuliśmy też, że spotka nas krzywda. Ponadto w drugiej połowie wykreowaliśmy też sytuację stuprocentową i kilka akcji, w których pachniało bramką. Niestety, po prostej stracie w środku pola przeciwnik wyrównał po godzinie gry, a zaraz potem straciliśmy drugą bramkę po stałym fragmencie. Próbowaliśmy do końca odwrócić losy rywalizacji, ale nie udało się – komentuje Krzysztof Zalewski, trener Jagiellończyków.

– Czujemy duże rozgoryczenie, bo straciliśmy punkty w sytuacji, gdy zasługiwaliśmy na przynajmniej jeden. Wynik był zdecydowanie gorszy niż gra, ale to nas w żaden sposób nie pociesza. W ciągu trzech dni przejechaliśmy ponad 2000 kilometrów, a mimo to wyglądaliśmy dobrze pod względem fizycznym. Szkoda porażki w Gdyni, ale musimy szybko otrząsnąć się, bo już w niedzielę podejmiemy silną drużynę Zagłębia Lubin – podsumował opiekun Żółto-Czerwonych.

16. kolejka Centralnej Ligi Juniorów U-18 (mecz zaległy)

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok 2:1 (0:1)

Bramki: Rusnak 63′, 73′ – Lutostański 17′

Jagiellonia: Jasionek – Żarejko (75′ Kapica), Żukowski, Matysik (75′ Tymendorf), Mabiala (90′ Chmielewski), Włodarczyk (68′ Frydrych), Latuszek, Mościcki, Maciejuk (68′ Szczygieł), Zyśk, Lutostański.

Ławka: Materna, Kapica, Gryka, Tymendorf, Szczygieł, Frydrych, Chmielewski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00