AktualnościRaport kartkowy przed #JAGPOG

Raport kartkowy przed #JAGPOG

W piątek (12.03) w ramach 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy przy Słonecznej zmierzymy się z Pogonią Szczecin. Jak wygląda sytuacja kartkowa w naszej drużynie przed tym starciem?

W poprzednim spotkaniu ligowym, czyli meczu 20. serii gier, Jagiellończycy zagrali na wyjeździe z Zagłębiem. Piłkarze Dumy Podlasia przegrali to starcie 0:3.

We wspomnianym meczu spośród podopiecznych Bogdana Zająca żółtą kartkę zobaczyło trzech piłkarzy – Fernan Lopez, Bartosz Kwiecień i Ivan Runje. Żaden z nich nie będzie musiał pauzować w najbliższym spotkaniu z Pogonią.

Na tę chwilę piłkarzami zagrożonymi wykluczeniem z kolejnego meczu, wyjazdowego starcia z Lechem Poznań, są Fedor Cernych i Ivan Runje, którzy otrzymali trzy żółte kartki w całym sezonie ligowym. Kolejna kara wykluczy ich z występu przy Bułgarskiej.

Dobrą informacją jest fakt, że w poprzedni weekend karę za cztery zgromadzone żółte kartoniki w sezonie odpokutowali Błażej Augustyn i Taras Romanczuk. Obaj będą do dyspozycji trenera Bogdana Zająca na piątkowy mecz z Pogonią.

Żółte kartki w sezonie 2020/2021 PKO BP Ekstraklasy w zespole Jagiellonii:

5 – Tiru

4 – Augustyn, Borysiuk, Romanczuk

3 – Cernych, Runje

2 – Pospisil,  Wdowik, Bida,

1 –  Steinbors, Puljić, Olszewski, Matysik, Twardek, Lopez, Kwiecień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00