AktualnościCLJ U-18: Czas na starcie z Zagłębiem

CLJ U-18: Czas na starcie z Zagłębiem

W niedzielę, 14.03, juniorzy starsi Jagiellonii Białystok rozegrają przy Elewatorskiej mecz 19. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Zalewskiego i Michała Szóstki będzie zespół Zagłębia Lubin.

Nasi chłopcy postarają się zrehabilitować za porażkę z minionej środy, kiedy to w zaległym starciu 16. kolejki przegrali w delegacji z Arką Gdynia 1:2, a wcale nie musieli.

– Czujemy rozgoryczenie i złość, bo nie zasługiwaliśmy na takie rozstrzygnięcie. Przez większość czasu przeważaliśmy i mieliśmy mecz pod kontrolą. Musimy jak najszybciej o tym zapomnieć, bo już w niedzielę kolejne spotkanie, z bardzo silnym rywalem. Zagłębie to jedna z najlepszych drużyn w stawce – mówi Krzysztof Zalewski, szkoleniowiec młodej Jagi.

Jak Miedziowi poradzili sobie w premierowej odsłonie wiosennych zmagań? Wygrana 3:0 z Cracovią daje jasny sygnał ostrzegawczy Żółto-Czerwonym i całej lidze, że należy się z nimi liczyć. Zresztą wystarczy spojrzeć w tabelę. Aktualnie Zagłębie plasuje się na wysokim, trzecim miejscu i tylko o dwa punkty ustępuje liderującej Wiśle Kraków.

Podczas jesiennej potyczki Jagiellończyków w Lubinie górą byli gospodarze, którzy pokonali białostoczan 3:2. Jak będzie tym razem? Wierzymy głęboko, że znajdziemy sposób na Miedziowych.

Początek niedzielnego starcia Jagiellonii Białystok z Zagłębiem Lubin o godzinie 12:00. Transmisję z tego spotkania będziecie mogli obejrzeć na kanale JagaTV w serwisie YouTube.

Przypominamy, że obecnie mecze rozgrywane na obiekcie znajdującym się na terenie ośrodka szkoleniowego Jagiellonii Białystok odbywają się bez udziału publiczności i mediów do odwołania.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00