AktualnościRomanczuk: Musimy wyjść z tego razem

Romanczuk: Musimy wyjść z tego razem

– Mamy teraz trudny moment, w którym przegrywamy kolejny mecz, nie potrafiąc wykreować nawet groźnej sytuacji pod bramką rywala. Ciężko mi to wytłumaczyć. Rozmawialiśmy już o tym wiele razy, ale musimy wyjść z tego razem – powiedział Taras Romanczuk, kapitan Jagiellonii, po przegranym starciu z Pogonią Szczecin 0:1.

– Do każdego meczu podchodzimy z zamiarem zwycięstwa. Dziś było widać agresję i zaangażowanie, ale to zbyt mało. Przegraliśmy, bo to Pogoń dążyła do zwycięstwa, stworzyła więcej sytuacji i dlatego wygrała – mówił.

– Był to typowy mecz walki, w którym posypały się żółte kartki, ale jak się okazuje, samą walką nie da się wygrać spotkania. Trzeba strzelać gole, a to nam nie wychodzi. Staramy się, przesuwamy w defensywie, ale to nie przynosi efektu, bo w ataku nie stwarzamy zagrożenia. Oczywiście, wcześniej wypadło nam kilku zawodników z powodu choroby, którzy teraz potrzebują trochę czasu, by dojść do pełni formy, ale my musimy przede wszystkim pewne rzeczy poukładać sobie w głowie. – To nie czas na obrażanie się. Trzeba zjednoczyć się i wyjść z tego razem. Musimy odbudować się mentalnie. Przed nami trudny wyjazd do Poznania na mecz z silnym przeciwnikiem. Będziemy trenować, poprawiać nasze mankamenty i tyle – zakończył nasz kapitan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00