AktualnościBilans wypożyczonych (13-14.03)

Bilans wypożyczonych (13-14.03)

W miniony weekend spośród naszych wypożyczonych zawodników na boiskach wystąpiło 17 Jagiellończyków. Poniżej podsumowanie.

Cracovia

Dawid Szymonowicz rozegrał cały mecz na środku defensywy w domowym starciu ze Śląskiem Wrocław. „Pasy” zremisowały 1:1.

Raków Częstochowa

Zoran Arsenić pauzował w wyjazdowym starciu z Wisłą Płock (2:2) za czerwoną kartkę.

Stal Mielec

Wojciech Błyszko znalazł się poza kadrą meczową Stali w domowym spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (2:1).

HNK Gorica

Ognjen Mudrinski wszedł na zmianę w 77. minucie w domowym spotkaniu z Hajdukiem Split (1:1).

Universitatea Craiova

Juan Camara wszedł na zmianę w 73. minucie w wyjazdowym spotkaniu z Gaz Metan (2:0).

FK Senica

Martin Kostal rozegrał 82 minuty w wyjazdowym spotkaniu z Pohronie (0:3).

Dila Gori

Luka Gugeszaszwili rozegrał cały mecz między słupkami w wygranej 2:1 wyjazdowej potyczce z Samgurali.

GKS Bełchatów

Szymon Łapiński pojawił się na boisku w 89. minucie w przegranym starciu domowym z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza 1:2. Maciej Mas znalazł się w wyjściowym składzie,  rozegrał 58 minut i strzelił gola.

Puszcza Niepołomice

Mateusz Wyjadłowski znalazł się w wyjściowym składzie i rozegrał 58 minut w przegranym 0:1 wyjazdowym starciu z Koroną Kielce.

Górnik Łęczna

Karol Struski rozegrał 90 minut w wygranym 2:0 wyjazdowym starciu z Arką Gdynia. Zszedł z boiska w doliczonym czasie gry.

Sokół Ostróda

Błażej Niezgoda spędził cały mecz na ławce rezerwowych w domowym starciu z Górnikiem Polkowice 0:1.

Paweł Gierach wszedł na zmianę w 46. minucie w domowym meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński (0:1). Michał Ozga był poza kadrą meczową.

Wigry II Suwałki

Tomasz Abramowicz był poza kadrą meczową rezerw Wigier w starciu z ŁKS 1926 Łomża (0:5).

BTS Rekord Bielsko-Biała

Arkadiusz Krysik znalazł się poza kadrą meczową w starciu z BTP Stalą Brzeg (3:1).

TOP 54 Biała Podlaska U-15

Bartosz Nieciecki rozegrał 65 minut w przegranym 1:3 domowym starciu z Wisłą Kraków.

KS Wasilków

Paweł Gendzwiłł rozegrał cały mecz w przegranym 0:3 domowym starciu z RKS-em Radomsko. Jakub Kozłowski wszedł na zmianę w 70. minucie, Damian Fronc spędził spotkanie na ławce rezerwowych, a Oskar Dziermański był poza kadrą meczową.

Wissa Szczuczyn

Bartosz Jurczak rozegrał 75 minut w wyjazdowym starciu z KS Michałowo (2:2).

Sawa Sonina

Bartłomiej Gwizdała rozegrał cały mecz w zremisowanym 1:1 starciu domowym z Wisłok Czarna.

Tur Bielsk Podlaski

Michał Nos był poza kadrą meczową Tura w wyjazdowym starciu z Hetmanem Białystok (3:0).

Hetman Zamość

Michał Wolanin był poza kadrą meczową Hetmana w domowym spotkaniu z ŁKS Łagów (1:4).

Huragan Międzyrzec Podlaski

Artur Renkowski był poza kadrą meczową Huragana w wygranym 2:0 wyjazdowym spotkaniu  Orlętami Łuków.

Korona Dobrzyniewo Duże

Jakub Masłowski był poza kadrą meczową Korony w przegranym 1:5 domowym spotkaniu  z Puszczą Hajnówka.

Ruch Wysokie Mazowieckie

Maciej Kozłowski był poza kadrą meczową Ruchu w wyjazdowym starciu z Sokołem Aleksandrów Łódzki (0:1).

Sokół Sokółka

Maciej Polak wszedł na boisko w 16. minucie wyjazdowego starcia z Warmią Grajewo (0:1). Spędził na murawie czas do końcowego gwizdka arbitra.

Bartosz Gołaszewski i Kacper Głowicki rozegrali całe spotkanie w zremisowanym 1:1 wyjazdowym starciu ze Zniczem Biała Piska. Mateusz Maliszewski był poza kadrą meczową.