AktualnościCLJ U-18: Trudna przeprawa z liderem

CLJ U-18: Trudna przeprawa z liderem

W sobotę, 20.03, juniorzy starsi Jagiellonii Białystok rozegrają wyjazdowy mecz 20. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18. Rywalem podopiecznych Krzysztofa Zalewskiego i Michała Szóstki będzie zespół liderującej Wisły Kraków.

Nasi chłopcy postarają się zrehabilitować za porażkę z minionej niedzieli, kiedy to w starciu 19. kolejki przegrali przy Elewatorskiej z Zagłębiem Lubin 0:3.

– Sytuacje stwarzaliśmy, ale byliśmy nieskuteczni. Przy stanie 0:0 były świetne okazje na otworzenie wyniku. Trudno, musimy przeanalizować popełnione przez nas błędy i wyeliminować je w następnym meczu, w którym powalczymy o zwycięstwo – mówił Krzysztof Zalewski, szkoleniowiec młodej Jagi po ostatnim spotkaniu.

Jak najbliższy rywal, Wisła Kraków, poradziła sobie w pierwszej wiosennej kolejce? Wyjazdowa wygrana derbowa 5:2 z Cracovią daje jasny sygnał ostrzegawczy Żółto-Czerwonym i całej lidze, że liderująca „Biała Gwiazda” jest obecnie w bardzo dobrej formie.

Podczas jesiennej potyczki Jagiellończyków przy Elewatorskiej górą byli białostoczanie, którzy trochę niespodziewanie pokonali Wisłę 4:2. Jak będzie tym razem? Wierzymy głęboko, że ponownie znajdziemy sposób na krakowian.

Początek sobotniego, wyjazdowego starcia Jagiellonii Białystok z Wisłą Kraków o godzinie 12:00. Trzymamy kciuki za naszą drużynę.

104 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00