AktualnościIII Liga: Czas na starcie z KS Wasilków

III Liga: Czas na starcie z KS Wasilków

W najbliższą sobotę, 20 marca, Jagiellonia II Białystok rozegra swój kolejny mecz w trwającym sezonie 2020/2021 III ligi. „Żółto-Czerwoni” podejmą przy Elewatorskiej zespół KS-u Wasilków.

Obecnie zawodnicy jagiellońskich rezerw zajmują 7. miejsce w tabeli swojej klasy rozgrywkowej. Jak dotąd białostoczanie uzbierali na swoim koncie 32 punkty dzięki bilansowi dziewięciu zwycięstw, pięciu remisów i pięciu porażek. Ich bilans bramkowy to z kolei 35 strzelonych i 25 straconych goli.

W tym roku podopieczni trenera Wojciecha Kobeszki już czterokrotnie mierzyli się z rywalami w ramach ligowych starć. Trzy z nich były zaległymi spotkaniami rundy jesiennej. Mowa o spotkaniach 7. kolejki (domowy remis 1:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie zweryfikowany później jako walkower na korzyść Jagiellonii), 17. serii gier (wyjazdowa porażka 1:2 z Legionovią Legionowo) oraz 16. kolejki (domowy remis 1:1 z Concordią Elbląg). Czwarte ze spotkań to zeszłotygodniowe wyjazdowe starcie z Bronią Radom w rozmiarze 3:1 po trafieniach Matusa, Twarowskiego i Karpińskiego. Przełożyło się to na siedem zdobytych przez Jagiellończyków punktów.

Jeżeli chodzi o niedzielnych rywali naszego drugiego zespołu, to obecnie KS Wasilków zajmuje ostatnie, 22. miejsce w tabeli z ośmioma punktami na koncie. Zespół z Podlasia zanotował bilans dwóch wygranych, dwóch remisów i 15 porażek na przestrzeni 19 dotychczas rozegranych spotkań. Podopieczni trenera Roberta Speicheler w trwającym sezonie mogą się zaledwie dwoma zwycięstwami osiągniętymi na przestrzeni trwającej kampanii. Jak dotąd w pokonanym polu wasilkowianie pozostawili KS Kutno (4:1 w 16. kolejce) i Olimpię Zambrów (3:0 w 17. kolejce).

Początek sobotniego (20.03) starcia Jagiellonia II Białystok – KS Wasilków o godzinie 12:00. Transmisję na żywo z tego spotkania przeprowadzimy na kanale JagaTV w serwisie YouTube. Serdecznie zachęcamy do oglądania.

Przypominamy, że obecnie mecze rozgrywane na obiekcie znajdującym się na terenie ośrodka szkoleniowego Jagiellonii Białystok odbywają się bez udziału publiczności i mediów do odwołania.

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00