AktualnościRaport kartkowy przed meczem z Lechem

Raport kartkowy przed meczem z Lechem

W sobotę (20.03) w ramach 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy na wyjeździe zmierzymy się z Lech Poznań. Jak wygląda sytuacja kartkowa w naszej drużynie przed tym starciem?

W poprzednim spotkaniu ligowym, czyli meczu 20. serii gier, Jagiellończycy zagrali przy Słonecznej z Pogonią Szczecin. Piłkarze Dumy Podlasia przegrali to starcie 0:1.

We wspomnianym meczu żółtą kartkę zobaczyło trzech naszych piłkarzy – Bartosz Kwiecień, Błażej Augustyn i Martin Pospisil. Dwaj ostatni otrzymali nawet dwa napomnienia, wobec czego musieli w konsekwencji opuścić murawę za czerwoną kartkę. Ponadto dwie żółte kartki „Pepika” w starciu z „Portowcami” oznaczają, że łącznie w całym sezonie ligowym zgromadził ich już cztery, co powoduje, że czeski pomocnik będzie zmuszony opuścić potyczkę w Poznaniu.

Na tę chwilę piłkarzami zagrożonymi wykluczeniem z kolejnego meczu, domowego starcia ze Śląskiem Wrocław, są Fedor Cernych i Ivan Runje, którzy otrzymali trzy żółte kartki w całym sezonie ligowym. Kolejna kara wykluczy ich z występu przy Słonecznej.

Żółte kartki w sezonie 2020/2021 PKO BP Ekstraklasy w zespole Jagiellonii:

6 – Augustyn

5 – Tiru

4 – Borysiuk, Romanczuk, Pospisil (pauzuje)

3 – Cernych, Runje

2 – Wdowik, Bida, Kwiecień

1 – Steinbors, Puljić, Olszewski, Matysik, Twardek, Lopez

Czerwone kartki w sezonie 2020/2021 PKO BP Ekstraklasy w zespole Jagiellonii:

1 – Martin Pospisil (za dwie żółte), Błażej Augustyn (za dwie żółte)

97 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00