AktualnościWdowik: Pokazaliśmy charakter

Wdowik: Pokazaliśmy charakter

– Cieszę się, że przełamaliśmy się. Za nami zła seria, ale dzięki mojemu trafieniu przerwaliśmy passę porażek. Pokazaliśmy charakter jako drużyna – powiedział Bartłomiej Wdowik, zdobywca trzeciej bramki dla Jagiellonii w Poznaniu w wygranej 3:2 potyczce z Lechem.

– Po czerwonej kartce, w trudnym momencie nie poddaliśmy się. Strzeliliśmy gola na 2:2, a potem zdobyliśmy zwycięską bramkę. Udanie zamknęliśmy to spotkanie i to najważniejsze. Przed nami przerwa na kadrę i mam nadzieję, że po niej podtrzymamy dobrą serię – mówił Bartek.

– W poprzednich meczach po czerwonych kartkach nie potrafiliśmy się podnieść, ale w Poznaniu cały czas mieliśmy wiarę w odwrócenie losów rywalizacji. Mimo wyrównania graliśmy cały czas do przodu, był ciąg na bramkę i dzięki temu udało nam się sięgnąć po trzy punkty – dodał. – Dostałem wskazówki od sztabu szkoleniowego, żeby po wejściu na boisko często grać jeden na jeden i ofensywnie. W ostatniej chwili uprzedziłem bramkarza po dobrej piłce od Tomka Prikryla. Na pewno było słychać kamień spadający z naszych serc w Białymstoku – podsumował Wdowik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00