AktualnościBilans wypożyczonych (20-21.03)

Bilans wypożyczonych (20-21.03)

W miniony weekend spośród naszych wypożyczonych na boiskach wystąpiło 13 Jagiellończyków. Zadowolony ze swojego występu może być Zoran Arsenić, który zachował czyste konto. Poniżej podsumowanie.

Cracovia

Dawid Szymonowicz rozegrał cały mecz na środku defensywy w wyjazdowym starciu z Piastem Gliwice. „Pasy” przegrały 0:2.

Raków Częstochowa

Zoran Arsenić rozegrał cały mecz na środku defensywy w domowym starciu z Górnikiem Zabrze. Raków zremisował bezbramkowo.

Stal Mielec

Wojciech Błyszko znalazł się poza kadrą meczową Stali w wyjazdowym starciu z Wisłą Kraków (1:3).

HNK Gorica

Ognjen Mudrinski znalazł się poza kadrą meczową w wyjazdowym spotkaniu z Dinamem Zagrzeb (0:1).

FK Senica

Martin Kostal rozegrał 82 minuty w spotkaniu z drużyną Sered (1:0).

Dila Gori

Luka Gugeszaszwili rozegrał cały mecz między słupkami w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Torpedo Kutaisi.

GKS Bełchatów

Maciej Mas rozegrał cały mecz w zremisowanym bezbramkowo starciu z GKS Tychy. Szymon Łapiński był poza kadrą meczową.

Górnik Łęczna

Karol Struski rozegrał cały mecz w przegranym 0:1 starciu z Koroną Kielce.

Sokół Ostróda

Błażej Niezgoda spędził cały mecz na ławce rezerwowych w przegranym 0:2 starciu z Olimpią Grudziądz.

Paweł Gierach i Michał Ozga spędzili cały mecz na ławce rezerwowych w starciu z Garbarnią Kraków (2:0).

TOP 54 Biała Podlaska U-15

Bartosz Nieciecki rozegrał 70 minut w zremisowanym 2:2 starciu z Hetmanem Zamość.

KS Wasilków

Paweł Gendzwiłł rozegrał cały mecz między słupkami w przegranym 0:5 starciu z Jagiellonią II. Jakub Kozłowski pojawił się na boisku w 68. minucie, a Damian Fronc w 77.

Wissa Szczuczyn

Bartosz Jurczak pojawił się na boisku w 70. minucie rywalizacji z Krypnianką Krypno (5:1).

Tur Bielsk Podlaski

Michał Nos był poza kadrą meczową w starciu z Wigrami II Suwałki.

Hetman Zamość

Michał Wolanin rozegrał cały mecz w przegranym 0:7 starciu z Wisłą Puławy.

Ruch Wysokie Mazowieckie

Maciej Kozłowski był poza kadrą meczową Ruchu w starciu ze Zniczem Biała Piska (0:3).

Kacper Głowicki rozegrał 86 minut w wygranym 2:1 starciu z Legią II Warszawa. Mateusz Maliszewski i Bartosz Gołaszewski byli poza kadrą meczową.