AktualnościGrali w niższych ligach, czyli bilans wypożyczonych

Grali w niższych ligach, czyli bilans wypożyczonych

W trakcie minionego weekendu najwyższe klasy rozgrywkowe nie grały ze względu na przerwę reprezentacyjną. Nie oznacza to jednak, że nie grali wypożyczeni z Jagiellonii do niższych lig gracze.

GKS Bełchatów

Maciej Mas rozegrał 68 minut w domowym starciu GKS-u Bełchatów z Odrą Opole (1:1) w I lidze, po czym został zmieniony. Szymon Łapiński był poza kadrą meczową.

Puszcza Niepołomice

Mateusz Wyjadłowski był poza kadrą meczową Puszczy w wygranym 2:0 wyjazdowym starciu I ligi z Chrobrym Głogów.

Górnik Łęczna

Karol Struski był poza kadrą meczową Górnika w przegranym 0:3 wyjazdowym starciu I ligi z Radomiakiem Radom.

Sokół Ostróda

Błażej Niezgoda rozegrał całe spotkanie w barwach Sokoła Ostróda w przegranym przez „Trójkolorowych” w rozmiarze 1:2  wyjazdowym meczu 24. kolejki eWinner II ligi przeciwko Zniczowi Pruszków.

Paweł Gierach spędził na murawie dziewięć minut w zespole Wigier Suwałki w przegranym przez suwalczan 0:3 meczu eWinner II ligi przeciwko Śląskowi II Wrocław. Paweł wszedł na boisko w 59. minucie, ale już w 68. minucie musiał je opuścić po tym, jak otrzymał dwie żółte kartki, co poskutkowała kartką czerwoną. Inny z wypożyczonych do Wigier Jagiellończyków, czyli Michał Ozga, całe starcie przesiedział na ławce rezerwowych.

BTS Rekord Bielsko-Biała

Arkadiusz Krysik spędził na ławce rezerwowych cały wyjazdowy mecz 23. kolejki III ligi, w którym BTS Rekord Bielsko-Biała zremisowała 3:3 z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

KS Wasilków

Damian Fronc rozegrał pełne spotkanie, a Oskar Dziermiański pojawił się na murawie w 78. minucie konfrontacji w ramach 21. kolejki grupy I III ligi, w którym KS Wasilków przegrał 0:4 z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Paweł Gendzwił spędził cały mecz na ławce rezerwowych, a Jakub Kozłowski nie znalazł się w kadrze na to starcie.

Kacper Głowicki wyszedł w pierwszy składzie i rozegrał 51 minut w barwach Olimpii Zambrów w meczu 21. kolejki grupy I III ligi przeciwko Huaraganowi Morąg (3:2). Bartosz Gołaszewski wszedł w tym spotkaniu z ławki w przerwie, a Mateusz Maliszewski znalazł się poza kadrą.

Hetman Zamość

Michał Wolanin rozegrał pełne spotkanie w barwach Hetmana Zamość. Jego zespół uległ, na własnym obiekcie, Sokołowi Sieniawa 1:2 w ramach 26. kolejki III ligi.

Sokół Sokółka

Maciej Polak pojawił się na murawie w 76. minucie spotkania 20. kolejki Keeza IV ligi. Jego Sokół Sokółka pokonał, w delegacji, Krypniankę Krypno 3:2.

Tur Bielsk Podlaski

Michał Nos znalazł się poza kadrą meczową Tura Bielsk Podlaski, który to zespół w 20. kolejce Keeza IV ligi zremisował 1:1 z MKS-em Mielnik.

Wigry II Suwałki

Tomasz Abramowicz był poza kadrą meczową Wigier II Suwałki. Drugi zespół suwalczan pokonał Spartę Augustów 2:1 w spotkaniu 20. kolejki Keeza IV ligi. Michał Ozga wystąpił w tym starciu w pełnym wymiarze czasowym.

Wissa Szczuczyn

Bartosz Jurczak spędził 78 minut na boisku i miał swój udział w wygranej Wissy Szczuczyn w rozmiarze 3:0 nad Hetmanem Białystok w spotkaniu 20. kolejki Keeza IV ligi.

Huragan Międzyrzec Podlaski

Artur Renkowski pojawił się na boisku w barwach Huraganu Międzyrzec Podlaski w 68. minucie przegranego 1:3 meczu 22. kolejki Hummel IV ligi grupy I z Powiślakiem Końskowola.