AktualnościGol Mudrinskiego, czyli bilans wypożyczonych

Gol Mudrinskiego, czyli bilans wypożyczonych

W ostatnich dniach spośród naszych wypożyczonych na boiskach wystąpiło 17 Jagiellończyków. Zadowolony może być m.in. Ognjen Mudrinski, który strzelił gola, a także Dawid Szymonowicz, który wraz z kolegami z Cracovii ograł Lecha Poznań 2:1. Poniżej podsumowanie.

Cracovia

Dawid Szymonowicz rozegrał cały mecz na środku defensywy w starciu z Lechem Poznań. „Pasy” wygrały 2:1.

HNK Gorica

Ognjen Mudrinski rozegrał 20 minut w roli zmiennika i strzelił gola w przegranym 3:4 starciu z Rijeką.

FK Senica

Martin Kostal rozegrał cały mecz w przegranym 0:1 starciu z Michalovcami.

Dila Gori

Luka Gugeszaszwili rozegrał cały mecz między słupkami bramki Dila Gori w przegranym 0:1 spotkaniu z Dinamo Tbilisi.

Universitatea Craiova

Juan Camara rozegrał 86 minut w zremisowanym 0:0 starciu z FCSB Bukareszt.

GKS Bełchatów

Maciej Mas rozegrał 50 minut w przegranym 0:1 starciu z ŁKS-em Łódź. Nasz napastnik otrzymał czerwoną kartkę. Szymon Łapiński był poza kadrą meczową z powodu kontuzji.

Puszcza Niepołomice

Mateusz Wyjadłowski rozegrał 15 minut w roli zmiennika w zwycięskim meczu z GKS-em Jastrzębie 2:1.

Górnik Łęczna

Karol Struski był poza kadrą meczową Górnika Łęczna w wygranym 3:0 starciu z Chrobrym Głogów.

Sokół Ostróda

Błażej Niezgoda rozegrał cały mecz między słupkami bramki Sokoła w wygranym 2:1 starciu z Olimpią Elbląg.

Michał Ozga rozegrał 12 minut w roli zmiennika w wygranym 2:0 starciu z KKS Kalisz. Paweł Gierach spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

KS Wasilków

Damian Fronc rozegrał cały mecz w wygranym 1:0 wyjazdowym starciu z Pelikanem Łowicz. Jakub Kozłowski grał 75 minut, a Oskar Dziermański pojawił się na murawie w 87. minucie. Paweł Gendzwiłł był rezerwowym.

Wissa Szczuczyn

Bartosz Jurczak rozegrał cały mecz w wygranym 4:1 starciu z Wigrami II Suwałki.

Tur Bielsk Podlaski

Michał Nos był poza kadrą meczową w starciu ze Sparta Szepietowo (0:0).

Hetman Zamość

Michał Wolanin rozegrał cały mecz w przegranym 0:7 starciu z Orlętami Radzyń Podlaski.

BTS Rekord Bielsko-Biała

Arkadiusz Krysik spędził cały mecz na ławce rezerwowych w wygranym 3:0 starciu z Miedzią II Legnica.

Sokół Sokółka

Maciej Polak rozegrał 46 minut w roli zmiennika i strzelił gola w przegranym 2:3 starciu z Hetmanem Białystok.

Kacper Głowicki rozegrał 78. minut w przegranym 1:3 starciu z Błonianką Błonie i został zmieniony przez drugiego z naszych wypożyczonych – Bartosza Gołaszewskiego.