AktualnościRomanczuk: To ważne zwycięstwo

Romanczuk: To ważne zwycięstwo

– Po ostatnim meczu był niedosyt. Dzisiaj tego nie ma, są trzy punkty – powiedział po wygranym 2:1 piątkowym #JAGCRA kapitan Jagiellonii Białystok, Taras Romanczuk.

– Początek meczu nie był dobry w naszym wykonaniu, Cracovia miała kilka sytuacji. Najważniejsze jest to, że zespół pokazał charakter, najbardziej w drugiej części pierwszej połowy, kiedy zdobyliśmy dwie bramki. Po zmianie stron ten mecz nie był już tak atrakcyjny jak przed przerwą. Bardziej się broniliśmy, chcieliśmy spróbować wykorzystać szanse tworzone po kontratakach. Najważniejsze są trzy punkty – mówił 29-latek.

Tarasowi udało się dzisiaj wpisać na listę strzelców po strzale głową, który zakończył dośrodkowanie z rzutu wolnego. – Ćwiczyliśmy ten wariant rozegrania rzutu wolnego na treningu. Wówczas strzeliłem gola, piłkę dorzucił mi Martin, dzisiaj to powtórzyliśmy. Cieszymy się z tego ważnego zwycięstwa. Piłka zeszła mi nieco z głowy, później poszła po barku. Najważniejsze, że znalazła się w sieci. – Zdajemy sobie sprawę, jak ciężki tydzień nas czeka, bowiem gramy w niedzielę, środę i ponownie niedzielę. Będą to mecze z trudnymi przeciwnikami, dodatkowo dwa odbędą się na wyjeździe. Wiemy, że w Płocku gra się ciężko. Przygotujemy się, sztab również przygotuje odpowiedni plan na ten mecz – zakończył pomocnik Jagi.

102 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00