AktualnościBilans wypożyczonych (9-12.04)

Bilans wypożyczonych (9-12.04)

W ostatnich dniach spośród naszych wypożyczonych na boiskach wystąpiło 18 Jagiellończyków. Zadowolony ze swojego występu może być m.in. Luka Gugeszaszwili, który zachował czyste konto. Poniżej podsumowanie.

Cracovia

Dawid Szymonowicz rozegrał cały mecz na środku defensywy w wyjazdowym starciu z Jagiellonią. „Pasy” przegrały 1:2.

Raków Częstochowa

Zoran Arsenić rozegrał cały mecz na środku defensywy w wyjazdowym starciu z Wisłą Kraków. Raków wygrał 2:1.

Stal Mielec

Wojciech Błyszko cały mecz z Wartą Poznań (0:0) spędził w roli rezerwowego.

HNK Gorica

Ognjen Mudrinski rozegrał 79 minut w zremisowanym 0:0 starciu z Varazdin.

Universitatea Craiova

Juan Camara rozegrał 90 minut w domowym spotkaniu Universitatei z CFR Cluj, zremisowanym 0:0. Tuż przed końcem meczu Hiszpan został zmieniony.

FK Senica

Martin Kostal rozegrał cały mecz w przegranym 0:1 starciu z Rużomberok.

Dila Gori

Luka Gugeszaszwili rozegrał cały mecz między słupkami w wygranej 2:0 wyjazdowej potyczce z Telavi.

GKS Bełchatów

Maciej Mas rozegrał 45 minut w przegranym 2:3 starciu ze Stomilem Olsztyn. Szymon Łapiński był poza kadrą meczową z powodu kontuzji.

Puszcza Niepołomice

Mateusz Wyjadłowski cały mecz z Widzewem Łódź (0:0) spędził w roli rezerwowego.

Górnik Łęczna

Karol Struski był poza kadrą meczową Górnika z powodu kontuzji w starciu z GKS Jastrzębie (1:1).

Sokół Ostróda

Błażej Niezgoda rozegrał cały mecz między słupkami Sokoła w przegranym starciu z Błękitnymi Stargard 1:3.

Wigry II Suwałki

Paweł Gierach rozegrał cały mecz w wygranym 1:0 starciu z Sokołem Sokółka. Michał Ozga grał 65 minut.

BTS Rekord Bielsko-Biała

Arkadiusz Krysik znalazł się poza kadrą meczową w przegranym 1:3 starciu z Pniówkiem Pawłowice.

KS Wasilków

Damian Fronc rozegrał cały mecz, Jakub Kozłowski 68 minut, a Oskar Dziermański ostatni kwadrans w przegranym 0:2 domowym starciu z Bronią Radom. Paweł Gendzwiłł nie wystąpił w tym spotkaniu.

Wissa Szczuczyn

Bartosz Jurczak rozegrał cały mecz w wygranym 1:0 starciu z MKS Mielnik.

Tur Bielsk Podlaski

Michał Nos spędził cały mecz na ławce rezerwowych w wygranym 5:0 starciu z Dębem Dąbrowa Białostocka.

Hetman Zamość

Michał Wolanin rozegrał cały mecz w przegranym 0:1 starciu z Cracovią II.

Sokół Sokółka

Maciej Polak rozegrał 55 minut w przegranym 0:1 starciu z Wigrami II Suwałki.

Olimpia Zambrów Bartosz Gołaszewski rozegrał cały mecz z domowym starciu z RKS Radomsko. Mateusz Maliszewski pojawił się na murawie w 85. minucie. Kacper Głowicki nie wystąpił w tym spotkaniu.