AktualnościJagiellonia Białystok otrzymała dotację z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego

Jagiellonia Białystok otrzymała dotację z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego

W czwartek, 15.04, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego odbyła się konferencja prasowa, podczas której uroczyście wręczono czeki na dofinansowanie dla Jagiellonii Białystok i Ślepsk Malow Suwałki. Oba kluby otrzymały wsparcie w wysokości 400 tys. złotych, które posłuży rozwojowi ich działalności w trudnym czasie pandemii.

Konferencja odbyła się między innymi w obecności Wiceprezes Jagiellonii Białystok SSA – Agnieszki Syczewskiej, a także Marszałka Województwa Podlaskiego – Artura Kosickiego.

– Jagiellonia to klub z dużymi i wspaniałymi tradycjami. Mamy nadzieję, że będzie mogła cieszyć się z dobrych wyników. Naszym zadaniem i obowiązkiem jest wspieranie takich klubów – tymi słowami rozpoczął spotkanie marszałek Kosicki.

– W tym roku mamy zamiar przekazać, zarówno Jagiellonii jak i Ślepskowi, po 400 000 złotych w pierwszym półroczu. Przeznaczyliśmy więc razem 800 000 zł z budżetu Województwo Podlaskie dla klubów, które grają w najwyższych rozgrywkach, zarówno w siatkówce, jak i w piłce nożnej – dodał.

Radości z otrzymanego wsparcia nie kryła Wiceprezes Jagiellonii Białystok SSA, Agnieszka Syczewska.

Bardzo dziękuję w imieniu całego Klubu panu Marszałkowi, Zarządowi i wszystkim Radnym. W kolejnym roku pandemii dostrzegają Państwo nasze problemy i zawsze służą pomocą, nie tylko finansową

Agnieszka Syczewska, Wiceprezes ZarząDu Jagiellonii Białystok

– Cieszymy się, że nasza młodzież, prawie 400 zawodników i zawodniczek, niebawem wraca do treningów. Ważne, że mimo ograniczeń możemy kontynuować nasz proces szkoleniowy. To wsparcie z pewnością pomoże naszym zawodnikom i naszej Akademii w kontynuowaniu działalności – dodała.

Konferencja prasowa w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego

fot. Mateusz Duchnowski / UMWP

4 Comments

 • sbobet

  828362 350263I likewise conceive thus, perfectly written post! . 864966

 • majorsite

  As I am looking at your writing, majorsite I regret being unable to do outdoor activities due to Corona 19, and I miss my old daily life. If you also miss the daily life of those days, would you please visit my site once? My site is a site where I post about photos and daily life when I was free.

 • 이천속눈썹펌

  236458 451293I enjoy what you guys are up too. Such clever work and exposure! Keep up the quite excellent works guys Ive incorporated you guys to my own blogroll. 518774

 • จำนองบ้าน

  45653 407970I truly enjoy seeking by means of on this web internet site , it holds superb content . 429028

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00