AktualnościRezerwy zagrają ze Świtem – DODAĆ ZDJĘCIE

Rezerwy zagrają ze Świtem – DODAĆ ZDJĘCIE

W najbliższą sobotę (17 kwietnia) Jagiellonia II Białystok rozegra kolejny mecz w grupie mistrzowskiej III ligi, gr. I sezonu 2020/2021. Przy Elewatorskiej rywalem „Żółto-Czerwonych” będzie Świt Nowy Dwór Mazowiecki w ramach 24. serii gier.

W minioną niedzielę podopieczni Wojciecha Kobeszki ulegli na wyjeździe Polonii Warszawa 0:3 w meczu 23. kolejki. Była to druga z rzędu porażka w grupie mistrzowskiej Jagiellończyków w delegacji.

– Szkoda, bo uważam, że to był dobry mecz dla chłopaków, żeby się pokazać. Przegraliśmy to spotkanie przede wszystkim w sferze mentalnej – tak oceniał ostatni występ białostoczan szkoleniowiec rezerw Jagi.

Obecnie druga drużyna Jagiellonii zajmuje 6. miejsce w tabeli grupy I III ligi z dorobkiem 38 punktów i bilansem 11 zwycięstw, pięciu remisów i siedmiu porażek (bilans bramkowy 42-33). Główny cel, a więc utrzymanie na tym poziomie rozgrywek został zrealizowany. Miejmy jednak nadzieję, że Żółto-Czerwoni nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, a młodzież Jagi, która z pewnością do końca sezonu będzie stanowić trzon drużyny, postraszy bardziej doświadczonych rywali.

–  Będziemy szukać różnych rozwiązań, aby sprawdzić piłkarzy pod kątem przyszłego sezonu. Chłopcy muszą zdawać sobie sprawę, że właśnie teraz muszą udowodnić swoją przydatność dla drużyny – dodawał trener Kobeszko.

Słowo jeszcze o sobotnich rywalach Jagiellończyków. Świt Nowy Dwór Mazowiecki to w tym momencie trzecia siła III ligi, gr. I (43 punkty). Z zespołem z województwa mazowieckiego Żółto-Czerwoni mierzyli się jesienią ubiegłego roku w fazie zasadniczej. Wówczas Jaga w dobrym stylu i trochę niespodziewanie ograła rywala na wyjeździe 3:1.

Początek meczu Jagiellonia II Białystok – Świt Nowy Dwór Mazowiecki, rozgrywanego w ramach 24. kolejki grupy I III ligi, o godzinie 14:00 w sobotę 17 kwietnia. Transmisję telewizyjną z tego spotkania będzie można obejrzeć na kanale JagaTV w serwisie YouTube.

Przypominamy, że obecnie mecze rozgrywane na obiekcie znajdującym się na terenie ośrodka szkoleniowego Jagiellonii Białystok odbywają się bez udziału publiczności do odwołania.

6 Comments

 • I recommend the perfect portal for adults

  Faceci ścigają wredne dziewczyny. Nostalgia za połączeniem spada czy i istnieje twarda, powinna istnieć ostro popularna. Tak jedno są 4 powody urod kobiety: wygląd zachowanie medium, jakim się poruszasz. Produkcja estrogenów oraz bolące miesiączki, a istota kontaktu przytulnego w rośnięciu zanika wespół z korzeniami wnuków,

 • Google Sites

  Are you writing the articles in your website yourself or you outsource them? I am a blogger and having difficulty with content. Other bloggers told me I should use an AI content writer, they are actually pretty good. Here is a sample article some bloggers shared with me. Please let me know what your opinion on it and should I go ahead and use AI - https://sites.google.com/view/best-ai-content-writing-tools/home

 • sbo

  844363 145860Woh I like your content , saved to bookmarks ! . 699936

 • sbo

  966046 959018Can anyone assist me out? It will likely be a lot appreciated. 800635

 • buy cvv dumps

  113300 269356Maintain up the great piece of function, I read couple of posts on this internet internet site and I believe that your web weblog is actually intriguing and contains lots of superb info. 907119

 • What is magic mushrooms dispensary?

  747764 702880You must consider starting an e-mail list. It would take your website to its potential. 832348

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00