AktualnościGol Ognjena, czyste konto Zorana – raport wypożyczonych

Gol Ognjena, czyste konto Zorana – raport wypożyczonych

Jak w miniony weekend radzili sobie wypożyczeni z Jagiellonii zawodnicy? Z gola i asysty mógł cieszyć się Ognjen Mudrinski, a z powrotu do wyjściowej jedenastki Karol Struski.

Cracovia

Dawid Szymonowicz cały mecz derbowy z Wisłą Kraków (0:0) spędził na ławce rezerwowych.

Raków Częstochowa

Zoran Arsenić rozegrał cały mecz w roli obrońcy Rakowa, który pokonał w Częstochowie Śląsk Wrocław 2:0.

Stal Mielec

Wojciech Błyszko był poza kadrą meczową Stali w wygranym 1:0 domowym starciu z Pogonią Szczecin.

HNK Gorica

Ognjen Mudrinski rozegrał 60 minut w roli zawodnika pierwszego składu w wygranym 4:2 starciu z Lokomotiwą Zagrzeb. Serb może być zadowolony ze swojego występu, bowiem strzelił gola i zanotował asystę.

Universitatea Craiova

Juan Camara wszedł na boisko w 4., a opuścił je w 68. minucie wygranego 2:1 starcia wyjazdowego z CFR Cluj.

FK Senica

Martin Kostal rozegrał 83 minuty w zremisowanym 1:1 meczu z Zemplinem Michalovce.

Dila Gori

Luka Gugeszaszwili spędził cały mecz między słupkami bramki FC Dila Gori. Jego zespół zremisował 1:1 z Szukurą Kobuleti.

GKS Bełchatów

Maciej Mas rozegrał 35 minut w roli zmiennika w przegranym 0:2 domowym starciu z Sandecją Nowy Sącz. Szymon Łapiński był poza kadrą meczową. Z kolei we wtorkowym meczu z Widzewem Łódź (2:3) Mas wszedł na zmianę w 67. minucie i strzelił gola, a Łapiński był rezerwowym.

Puszcza Niepołomice

Mecz Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Puszcza Niepołomice odbędzie się w środę, 28 kwietnia, o godzinie 20:00.

Górnik Łęczna

Karol Struski spędził na boisku 74 minuty, a jego Górnik Łęczna bezbramkowo podzielił się punktami z Widzewem Łódź. Z kolei we wtorkowym meczu z Miedzią Legnica (0:1) Struski wszedł na zmianę w 78. minucie.

Sokół Ostróda

Błażej Niezgoda spędził cały mecz na ławce rezerwowych w wygranym 4:1 meczu domowym ze Śląskiem II Wrocław.

Michał Ozga nie zagrał w zremisowanym 1:1 meczu wyjazdowym z Chojniczanką Chojnice. Paweł Gierach pojawił się na murawie w 81. minucie.

Wigry II Suwałki

Tomasz Abramowicz nie znalazł się w kadrze meczowej na domowy mecz z Orłem Kolno (porażka 0:1).

BTS Rekord Bielsko-Biała

Arkadiusz Krysik był poza kadrą meczową w wygranym 2:1 starciu z Górnikiem II Zabrze.

KS Wasilków

Damian Fronc rozegrał całe spotkanie, a Oskar Dziermański pojawił się na boisku w 78. minucie przegranego 0:4 spotkania z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Paweł Gendzwiłł przesiedział mecz na ławce rezerwowych, a Jakub Kozłowski nie znalazł się w kadrze meczowej.

Olimpia Zambrów wygrała z Huraganem Morąg 3:2.  Kacper Głowicki wyszedł w podstawowym składzie (grał do 51. minuty), a Bartosz Gołaszewski pojawił się na murawie po przerwie. Mateusz Maliszewski nie wystąpił w tym spotkaniu.

Wissa Szczuczyn

Bartosz Jurczak spędził na murawie 72 minuty, a jego zespół wygrał z Dębem Dąbrowa Białostocka 4:0.

Sokół Sokółka

Sokół Sokółka przegrał ze Spartą Szepietowo 1:5. Maciej Polak na boisku zameldował się w 75. minucie.