AktualnościBilans wypożyczonych (16-19.04)

Bilans wypożyczonych (16-19.04)

W ostatnich dniach spośród naszych wypożyczonych na boiskach wystąpiło 18 Jagiellończyków. Zadowoleni ze swoich występów mogą być szczególnie Maciej Mas i Martin Kostal, którzy strzelili gola. Poniżej podsumowanie.

Cracovia

Dawid Szymonowicz cały mecz wyjazdowy z Legią Warszawa (0:0) spędził na ławce rezerwowych.

Raków Częstochowa

Zoran Arsenić rozegrał cały mecz na środku defensywy w wygranym 3:1 starciu z Lechem Poznań.

Stal Mielec

Wojciech Błyszko był poza kadrą meczową Stali w przegranym 0:2 starciu z Zagłębiem Lubin.

HNK Gorica

Ognjen Mudrinski rozegrał 29 minut w roli rezerwowego w przegranym 0:1 starciu ze Slavenem Belupo.

Universitatea Craiova

Juan Camara rozegrał 85 minut w spotkaniu z Sepsi (0:0).

FK Senica

Martin Kostal rozegrał cały mecz i strzelił gola w wygranym 3:0 spotkaniu z Nitrą.

Dila Gori

Luka Gugeszaszwili rozegrał cały mecz między słupkami w wygranej 2:1 potyczce z Dinamo Batumi.

GKS Bełchatów

Maciej Mas rozegrał 24 minuty w roli zmiennika i strzelił gola w zremisowanym 1:1 starciu z Zagłębiem Sosnowiec. Szymon Łapiński był poza kadrą meczową z powodu kontuzji.

Puszcza Niepołomice

Mateusz Wyjadłowski rozegrał cały mecz w zremisowanym 0:0 starciu z Górnikiem Łęczna.

Górnik Łęczna

Karol Struski był poza kadrą meczową podczas starcia z Puszczą Niepołomice.

Sokół Ostróda

Błażej Niezgoda spędził cały mecz na ławce rezerwowych w przegranym 1:2 starciu z Garbarnią Kraków.

Michał Ozga rozegrał 22 minuty wygranym 2:0 starciu z Bytovią. Paweł Gierach grał 68 minut i był autorem samobójczego trafienia.

Wigry II Suwałki

Tomasz Abramowicz rozegrał 30 minut w przegranym 0:4 starciu z Promieniem Mońki.

BTS Rekord Bielsko-Biała

Arkadiusz Krysik był poza kadrą meczową w wygranym 3:2 starciu z LKS Goczałkowice.

KS Wasilków

Jakub Kozłowski i Oskar Dziermański rozegrali cały mecz, Damian Fronc 45 minut, a Paweł Gendzwiłł 24 minuty w wygranym 2:0 starciu z Huraganem Morąg.

Wissa Szczuczyn

Bartosz Jurczak rozegrał cały mecz w wygranym 3:2 starciu ze Spartą Szepietowo.

Sokół Sokółka

Maciej Polak rozegrał 34 minuty w przegranym 1:4 starciu z MKS-em Mielnik.

Olimpia Zambrów Bartosz Gołaszewski i Kacper Głowicki rozegrali 76 minut w wygranym 4:2 starciu z Lechią Tomaszów Mazowiecki, Mateusz Maliszewski nie wystąpił w tym spotkaniu.