AktualnościTomas Prikryl: Nie możemy dopuszczać do takich sytuacji

Tomas Prikryl: Nie możemy dopuszczać do takich sytuacji

– Czujemy się po prostu głupio po punktach straconych w taki sposób, w dwóch kolejnych meczach. Nie możemy dopuszczać do takich sytuacji, cały czas o tym rozmawiamy w szatni. Raz w sezonie taki mecz może się zdarzyć, ale nie dwa – mówił Tomas Prikryl po zremisowanym 3:3 starciu ze Stalą Mielec.

– Powinniśmy tego przeciwnika dobić już w pierwszej połowie. Strzelić jeszcze dwa, trzy gole i rozstrzygnąć losy rywalizacji. Zamiast tego zrobiliśmy z bramkarza Stali bohatera spotkania. W drugiej połowie znów zaczęliśmy się obawiać o wynik meczu.

– Prawda jest też taka, że Stal nie kreowała wielu dogodnych szans do zdobycia bramki, jedynie była groźna po stałych fragmentach. Potem dostaliśmy bombę w postaci rzutu karnego i był remis. Nie może tak być. Zamiast rozstrzygnąć losy meczu wcześniej, niepotrzebnie doprowadzamy do nerwowych sytuacji.

– Cieszyłem się z tego, że po długiej przerwie w końcu zdobyłem bramkę, ale biorąc pod uwagę okoliczności, nie myślę o niej teraz. Zamieniłbym ją na zdobycie kompletu punktów – zakończył Tomas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00