AktualnościGra akademia: 23-25 kwietnia [Plan meczów]

Gra akademia: 23-25 kwietnia [Plan meczów]

Po dłuższej przerwie czeka nas weekend z udziałem drużyn młodzieżowych naszej akademii. Poniżej terminarz spotkań zaplanowanych na piątek, sobotę i niedzielę.

Na pierwszy plan wysuwają się oczywiście starcia jagiellońskich rezerw w trzeciej lidze i trzy spotkania w Centralnych Ligach Juniorów.

Rozkład jazdy rozpoczynamy od juniorów młodszych, a więc AP Jagiellonii 2004, która w sobotę o godz. 11 podejmie Ząbkovię Ząbki w ramach 8. kolejki rundy wiosennej CLJ U-17.

Godzinę później swoje spotkanie rozpoczną jagiellońskie rezerwy, które w sobotę o godz. 12:00 zmierzą się na wyjeździe z Legią II Warszawa w ramach 26. kolejki trzeciej ligi, gr. I.

Również w sobotę, o godz. 12:30, wyjazdowe starcie czeka Jagiellonię Białystok SSA 2006, która zmierzy się z UKS SMS Łódź w ramach 8. kolejki rundy wiosennej CLJ U-15.

Z kolei w niedzielę o godz. 12:00 niezwykle ważny mecz czeka juniorów starszych Jagiellonii Białystok przy Elewatorskiej. Żółto-Czerwoni podejmą UKS SMS Łódź w ramach 25. kolejki CLJ U-18.

Przed nami także spotkania w ligach wojewódzkich. Pełny rozkład zaplanowanych gier w poniższej rozpisce.

PLAN MECZÓW (23-25.04)

Centralna Liga Juniorów U-17 (2004):

AP Jagiellonia Białystok 2004 – Ząbkovia Ząbki (sobota, 11:00, Ośrodek przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku)

III liga, gr. I:

Legia II Warszawa – Jagiellonia II Białystok (sobota, 12:00)

Centralna Liga Juniorów U-15 (2006):

UKS SMS Łódź – Jagiellonia Białystok 2006 (sobota, 12:30)

Centralna Liga Juniorów U-18 (2002, 2003):

Jagiellonia Białystok 2003 – UKS SMS Łódź (niedziela, 12:00, Ośrodek przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku)

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1 (2004):

Jagiellonia II Białystok 2005 – MOSP Białystok (piątek, 11:30, Ośrodek przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku)

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1 (2004):

Jagiellonia Białystok 2005 – MOSP II Białystok (sobota, 13:30, Ośrodek przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku)

I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B1 (2004):

ŁKS 1926 Łomża – AP Jagiellonia II Białystok 2004 (sobota, 16:00)

Liga Wojewódzka Trampkarzy C1 (2006)

AP Jagiellonia Białystok – Wigry Suwałki (sobota, 17:30, Ośrodek przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku)

I Liga Wojewódzka Młodzików (2008)

AP Jagiellonia Białystok 2009 – AP Talent Białystok (niedziela, 09:30, Ośrodek przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku)

I Liga Wojewódzka Młodzików (2009)

Ruch Wysokie Mazowieckie – AP Jagiellonia Białystok 2010 (sobota, 10:00)

Turniej Mistrzostw Polski Młodziczek U-13, grupa B2

Turniej z udziałem AP Jagiellonii Białystok (niedziela, 14:00, Ośrodek przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku)

Liga Orliczek, E1

Turniej z udziałem AP Jagiellonii Białystok (sobota, 13:00, Sokółka)

Liga Orlików E1 (grupa 3, półfinałowa)

Pierwszy turniej półfinałowy z udziałem AP Jagiellonii Białystok 2011 (piątek, 17:30, Michałowo)

Liga Orlików E2 (grupa 5, półfinałowa)

Pierwszy turniej półfinałowy z udziałem AP Jagiellonii Białystok 2012 (sobota, 19:30, Ośrodek przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku)

Liga Żaków F1 (grupa 5, półfinałowa)

Pierwszy turniej półfinałowy z udziałem AP Jagiellonii Białystok 2012 (sobota, 10:00, Białystok, ul. Armii Krajowej 32) Informujemy, że spotkania rozgrywane w ośrodku treningowym przy ul. Elewatorskiej odbywają się bez udziału publiczności do odwołania.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00