AktualnościKomunikat Klubu ws. strony internetowej

Komunikat Klubu ws. strony internetowej

Po kilkudziesięciu dniach od pożaru serwerowni firmy OVH w Strasburgu, z której usług hostingowych korzystał nasz Klub, przywracamy do życia oficjalny portal internetowy. Wersja, która uruchomiona zostanie najpóźniej w piątek, w godzinach porannych, będzie wersją tymczasową pozwalającą na podstawową komunikację.

W oparciu o wersję, która pojawi się w ciągu kilkunastu najbliższych godzin Klub funkcjonować będzie przez najbliższych kilka miesięcy. Jednocześnie rozpoczęte zostały prace nad nowoczesnym serwisem internetowym, który z pewnością sprosta najwyższym oczekiwaniom naszych kibiców.

– Prace nad nową platformą będą czasochłonne, ale jesteśmy przekonani, że efekty naszych starań nie przejdą bez echa. Jednocześnie chcielibyśmy przeprosić naszych fanów za ostatni czas, w którym funkcjonowaliśmy bez oficjalnego portalu, a jedynie w oparciu o kanały w mediach społecznościowych – mówi Kamil Świrydowicz, rzecznik prasowy Jagiellonii Białystok i dodaje.

– W tym czasie podjęliśmy szereg działań, żeby odzyskać stronę w wersji, którą wszyscy doskonale znaliśmy. Wyczerpaliśmy jednak wszystkie możliwości i ostatecznie okazało się to niemożliwe. Wówczas rozpoczęliśmy prace nad stroną tymczasową oraz docelową. Pierwsza pojawi się w ciągu najbliższych kilkunastu godzin i zaspokoi nasze podstawowe potrzeby. Druga, z uwagi na rozbudowaną strukturę, pochłonie zdecydowanie więcej czasu. Za okazaną cierpliwość odwdzięczymy się oddając nową stronę, która będzie spełniała najwyższe standardy i pozwoli wprowadzić nowe rozwiązania komunikacyjne, na których zyskamy wszyscy.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00