AktualnościBilans wypożyczonych (30.04 – 04.05)

Bilans wypożyczonych (30.04 – 04.05)

Miniony weekend był szczególnie udany dla dwóch spośród wypożyczonych z Jagiellonii zawodników. Martin Kostal i Paweł Gierach strzelili po golu, a ich bramki zapewniły odpowiednio FK Senicy i Wigrom Suwałki zwycięstwa.

Cracovia

Dawid Szymonowicz przesiedział na ławce rezerwowych domowy, wygrany 1:0 mecz ligowy z Górnikiem Zabrze.

Raków Częstochowa

Zoran Arsenić wyszedł w podstawowym składzie i rozegrał 80 minut w meczu finału Pucharu Polski przeciwko Arce Gdynia. Raków wygrał z gdynianami 2:1.

Stal Mielec

Wojciech Błyszko był poza kadrą meczową Stali Mielec, która pokonała, na wyjeździe, Lech Poznań w ligowym starciu (2:1).

HNK Gorica (Chorwacja)

Ognjen Mudrinski wyszedł w podstawowym składzie i spędził na murawie 69 minut, a jego zespół pokonał na wyjeździe NK Istra 2:0.

Universitatea Craiova (Rumunia)

Juan Camara nie znalazł się w kadrze meczowej na wyjazdowe, ligowe spotkanie z Academicą Clinceni (porażka 0:1).

FK Senica (Słowacja)

Martin Kostal rozegrał 70 minut i strzelił jedynego, zwycięskiego gola w wygranym 1:0 domowym boju z FC Nitra.

Dila Gori (Gruzja)

Luka Gugeszaszwili rozegrał całe spotkanie, a jego zespół zremisował 1:1 z SK Samtredia.

GKS Bełchatów

GKS Bełchatów wygrał, na wyjeździe, 3:1 z Resovią Rzeszów. Maciej Mas rozegrał 26 minut, a Szymon Łapiński całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Górnik Łęczna

Górnik Łęczna zremisował na wyjeździe 3:3 z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza, a Karol Struski wyszedł w podstawowym składzie i na murawie spędził 83 minuty.

Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice przegrała, na własnym obiekcie, z GKS-em Tychy 0:1. Mateusz Wyjadłowski był poza kadrą meczową.

Sokół Ostróda

Sokół Ostróda przegrał, na własnym obiekcie, z Wigrami Suwałki 0:1. Błażej Niezgoda cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Wigry Suwałki wygrały, na wyjeździe, z Sokołem Ostróda 1:0. Paweł Gierach rozegrał cały mecz i był autorem jedynego, zwycięskiego trafienia w spotkaniu. Michał Ozga był poza kadrą meczową.

BTS Rekord Bielsko-Biała

BTS Rekord Bielsko-Biała rozgromił, na własnym obiekcie, Polonię-Stal Świdnicę w rozmiarze 7:3. Arkadiusz Krysik był poza kadrą meczową.

Hetman Zamość

Hetman Zamość przegrał, na wyjeździe, z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:6. Michał Wolanin rozegrał całe spotkanie.

KS Wasilków

KS Wasilków przegrał, na wyjeździe, z Ursusem Warszawa 1:3. Damian Fronc wszedł w przerwie zmieniając innego z Jagiellończyków, Oskara Dziermańskiego, Jakub Kozłowski spędził na murawie 73 minuty. Paweł Gendzwiłł nie zagrał.

Olimpia Zambrów pokonała, na swoim obiekcie, Concordię Elbląg w rozmiarze 2:1. Bartosz Gołaszewski rozegrał całe spotkanie, a Mateusz Maliszewski i Kacper Głowicki nie grali.

Huragan Międzyrzec Podlaski

Huragan Międzyrzec Podlaski przegrał, na własnym obiekcie, z Tomasovią Tomaszów Lubelski 1:6. Artur Renkowski nie wystąpił w tym spotkaniu.

Sawa Sonina

Sawa Sonina pokonała, na swoim obiekcie, Relogistic Błażowianka Błażowa 3:0. Bartłomiej Gwizdała rozegrał całe spotkanie.

Korona Dobrzyniewo Duże

Korona Dobrzyniewo Duże przegrała, na wyjeździe, z KS Śniadowo w rozmiarze 0:8. Jakub Masłowski nie wystąpił w tym spotkaniu.

Tur Bielsk Podlaski

Tur Bielsk Podlaski wygrał na wyjeździe ze Spartą Augustów 3:1. Michał Nos cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Sokół Sokółka

Sokół Sokółka bezbramkowo zremisował, na własnym obiekcie, z Dębem Dąbrowa Białostocka. Maciej Polak wyszedł w podstawowym składzie i grał do 70. minuty.

Wigry II Suwałki

Wigry II Suwałki przegrały na wyjeździe z MOSP-em Białystok w rozmiarze 0:2. Tomasz Abramowicz wszedł na boisko w 65. minucie.

Wissa Szczuczyn

Wissa Szczuczyn wygrała, grając w roli gospodarza, z ŁKS-em Łomża w rozmiarze 2:0. Bartosz Jurczak rozegrał 53 minuty.