AktualnościCLJ U-15: O przełamanie ze Zniczem

CLJ U-15: O przełamanie ze Zniczem

W najbliższą sobotę, 8 maja, Jagiellonia Białystok SSA (2006) rozegra kolejny mecz w trwającym sezonie 2020/2021 Centralnej Ligi Juniorów U-15. Żółto-Czerwoni zmierzą się na wyjeździe z MKS-em Zniczem Pruszków.

Spotkanie pomiędzy białostoczanami i pruszkowianami odbędzie się w ramach 10. kolejki rundy wiosennej CLJ U-15. Obie ekipy już raz w tym roku zmierzyły się ze sobą. Miało to miejsce w 3. tegorocznej serii gier. W tamtym spotkaniu, które odbyło się w Białymstoku, padł remis 1:1. Autorem jedynego trafienia dla Jagiellończyków był Jakub Trzciński.

Sobotnie starcie będzie dobrą okazją do rehabilitacji po dwóch z rzędu ligowych porażkach. W poprzedni weekend Żółto-Czerwoni ulegli przy Elewatorskiej 1:5 warszawskiej Legii, a w środku tygodnia na wyjeździe musieli uznać wyższość AKS-u SMS-u Łódź (0:2).

W tabeli CLJ U-15 Jagiellończycy plasują się na piątym miejscu z dorobkiem siedmiu punktów. Sobotni rywal podopiecznych Przemysława Papiernika i Marka Wasiluka – MKS Znicz Pruszków – zgromadził jak dotąd o dwa „oczka” mniej i zajmuje siódme miejsce.

Początek meczu MKS Znicz Pruszków – Jagiellonia Białystok SSA (2006) w ramach 10. kolejki CLJ U-15, w sobotę, 8 maja, o godzinie 14:45. Trzymamy kciuki za przełamanie naszych chłopców.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00