AktualnościKomunikat Klubu ws. biletów na mecz z Lechią Gdańsk

Komunikat Klubu ws. biletów na mecz z Lechią Gdańsk

Niezmiernie miło nam poinformować, że po wielomiesięcznej przerwie znowu będziemy mogli się spotkać z kibicami na Stadionie Miejskim w Białymstoku z okazji meczu Jagiellonii Białystok, rozgrywanego w ramach PKO BP Ekstraklasy.

Poprzednim starciem ligowym, które odbyło się na obiekcie przy Słonecznej z obecnością naszych kibiców, był mecz 5. kolejki z Zagłębiem Lubin. Dzisiaj możemy z radością zakomunikować, że nie będzie to ostatnie domowe spotkanie „Żółto-Czerwonych” w tym sezonie, w trakcie którego na trybunach zasiądą kibice.

Po uzyskaniu wszelkich niezbędnych pozwoleń możemy ogłosić, że mecz z Lechią Gdańsk, który zostanie rozegrany w ramach ostatniej, 30. serii gier PKO BP Ekstraklasy, odbędzie się z udziałem kibiców. Poniżej prezentujemy wszelkie niezbędne informacje i zasady wstępu na to spotkanie.

  1. Mecz odbędzie się w reżimie sanitarnym. To oznacza, że dopuszczonych do użytku będzie 25% pojemności obiektu, czyli 5 386 miejsc. Kibice będą zasiadali na co czwartym miejscu. Na terenie obiektu obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych, zasłaniających usta i nos. Maseczkę ochronną będzie można zdjąć dopiero po zajęciu swojego miejsca na trybunach. Należy stosować się do poleceń spikera stadionowego oraz stewardów. Mecz odbędzie bez udziału kibiców drużyny gości.
  2. Kibice posiadający karnety na rundę jesienną zmagań PKO BP Ekstraklasy sezonu 2020/2021 mają możliwość wejścia na spotkanie z Lechią Gdańsk nieodpłatnie, w obrębie tego samego sektora. Podobny przywilej mają również osoby, które nabyły bilety na spotkanie 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Lechem Poznań. Jednocześnie informujemy, że blankiety karnetów na rundę jesienną zmagań PKO BP Ekstraklasy sezonu 2020/2021 i blankiety biletów na mecz z Lechem NIE SĄ WAŻNE i NIE BĘDĄ HONOROWANE. W celu wejścia na mecz kibice posiadający karnety na rundę jesienną zmagań PKO BP Ekstraklasy sezonu 2020/2021 oraz kibice posiadający bilety na mecz Lechem Poznań MUSZĄ wygenerować nowy bilet. Analogicznie muszą postąpić kibice, którzy chcą wejść na mecz, a korzystają przy okazji wejścia na Stadion z Karty Kibica. Mogą to zrobić sami, w domu za pośrednictwem internetowego systemu biletowego, udając się do Jaga Fan Shopu (Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20, Białystok) lub w jednym z partnerskich saloników Kolportera. Informujemy, że dla tych osób nie ma możliwość migracji pomiędzy trybunami. To oznacza, że nowy, wygenerowany bilet będzie w obrębie wcześniej zakupionego sektora i nie ma możliwości jego zmiany.
  3. Do najbliższego wtorku, 11 maja, godzina 23:59, posiadacze karnetów na rundę jesienną sezonu 2020/2021 PKO BP Ekstraklasy, oraz osoby które nabyły bilety na spotkanie 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Lechem Poznań, mogą wygenerować swoją bezpłatną wejściówkę. Do tego czasu system sprzedaży jest zamknięty. Po upływie tego okresu, do sprzedaży ogólnej zostaną włączone wszystkie pozostałe miejsca.
  4. Bilety przeznaczone do sprzedaży dla kibiców nieposiadających karnetów na rundę jesienną zmagań PKO BP Ekstraklasy sezonu 2020/2021 oraz nieposiadających biletów na mecz 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Lechem Poznań można nabyć za pośrednictwem strony internetowej kup.biletyjagiellonia.pl, w Jaga Fan Shopie (Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20) oraz w partnerskich salonikach Kolportera.
  5. Na to spotkanie obowiązuje zmieniony cennik, który prezentujemy poniżej.
SektorNormalnyUlgowyDziecięcyOsoba Niepełnosprawna
SUPERVIP755050
VIP604040
BOK30205
PROSTA30205
20 ULTRA2010510
ŁUK2010510
RODZINNY2010510
NIEPEŁNOSPRAWNI Sektor 31  10

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami przy Słonecznej. Do zobaczenia!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00