AktualnościBilans wypożyczonych (07.05 – 10.05)

Bilans wypożyczonych (07.05 – 10.05)

Za wypożyczonymi z Jagiellonii Białystok zawodnikami kolejny weekend zmagań. Powody do radości miał zwłaszcza Martin Kostal, który strzelił gola i tym samym zapewnił swojej drużynie remis.

Cracovia

Cracovia zremisowała z Lechią Gdańsk 1:1. Dawid Szymonowicz pojawił się na murawie w 68. minucie, zmieniając Segiu Hancę.

Raków Częstochowa

Raków Częstochowa wygrał z Piastem Gliwice 1:0, czym zapewnił sobie tytuł wicemistrza Polski sezonu 2020/2021 PKO BP Ekstraklasy. Zoran Arsenić rozegrał pełne 90 minut.

Stal Mielec

Stal Mielec bezbramkowo zremisowała z Legią Warszawa. Wojciech Błyszko był poza kadrą meczową.

HNK Gorica (Chorwacja)

HNK Gorica wygrało z NK Osijek 1:0. Ognjen Mudrinski pojawił się na boisku w doliczonym do drugiej połowy czasie gry, zmieniając Matara Dieye.

Universitatea Craiova (Rumunia)

Universitatea Craiova przegrała z FC Botosani 2:3. Juan Camara był poza kadrą meczową.

FK Senica (Słowacja)

FK Senica zremisowała z MFK Ruzomberok 1:1. Martin Kostal rozegrał 85 minut i strzelił jedynego gola dla FK Senicy w tym meczu, która to bramka zapewniła „Záhoráci” punkt. Warto dodać, że Kostal trafił również w zeszłotygodniowym starciu z FC Nitra (1:0).

Dila Gori (Gruzja)

Dila Gori wygrała 2:1 z Locomotive Tbilisi. Luka Gugeszaszwili rozegrał pełne spotkanie.

GKS Bełchatów

GKS Bełchatów przegrał z Arką Gdynia 0:3. Maciej Mas pojawił się na murawie w 66. minucie, zmieniając Valerijsa Sabale. Szymon Łapiński całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Górnik Łęczna

Górnik Łęczna przegrał z GKS-em Tychy 1:3. Karol Struski wyszedł w pierwszym składzie i został zmieniony w przerwie przez Bartłomieja Kukulowicza.

Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice przegrała z Odrą Opole 0:1. Mateusz Wyjadłowski był poza kadrą meczową.

Sokół Ostróda

Sokół Ostróda przegrał z Motorem Lublin 1:4. Błażej Niezgoda rozegrał całe spotkanie.

Wigry Suwałki przegrały z Hutnikiem Kraków 0:1. Paweł Gierach rozegrał cały mecz, a Michał Ozga był poza kadrą meczową.

BTS Rekord Bielsko-Biała

BTS Rekord Bielsko-Biała przegrał z Wartą Gorzów Wielkopolski 0:2. Arkadiusz Krysik był poza kadrą meczową.

Hetman Zamość

Hetman Zamość zremisował 3:3 z Wólczanką Wólka Pełkińska. Michał Wolanin rozegrał całe spotkanie.

KS Wasilków

KS Wasilków przegrał z Błonianką Błonie 1:6. Oskar Dziermański rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce i spędził na murawie 70 minut. Paweł Gendzwiłł, Damian Fronc i Jakub Kozłowski nie wystąpili.

Olimpia Zambrów przegrała z Ursusem Warszawa 2:4. Bartosz Gołaszewski pojawił się na boisku w 88. minucie zmieniając Bartosza Ciborowskiego. Kacper Głowicki rozegrał całe spotkanie. Mateusz Maliszewski nie wystąpił.

Huragan Międzyrzec Podlaski

Huragan Międzyrzec Podlaski przegrał ze Świdniczanką Świdnik 1:4. Artur Renkowski nie wystąpił w tym spotkaniu.

Sawa Sonina

Sawa Sonina pokonała zespół Start Brzóza Stadnicka 1:0. Bartłomiej Gwizdała rozegrał całe spotkanie.

Korona Dobrzyniewo Duże

Korona Dobrzyniewo Duże przegrała z KS Grabówka 1:3. Jakub Masłowski nie wystąpił w tym spotkaniu.

Tur Bielsk Podlaski

Tur Bielsk Podlaski wygrał z Wissą Szczuczyn 4:2. Michał Nos cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Sokół Sokółka

Sokół Sokółka wysoko, 0:7, przegrał z ŁKS-em Łomża. Maciej Polak wyszedł w podstawowym składzie i grał do 82. minuty.

Wigry II Suwałki

Wigry II Suwałki zremisowały z Cresovią Siemiatycze 1:1. Tomasz Abramowicz był poza kadrą meczową.

Wissa Szczuczyn

Wissa Szczuczyn przegrała z Turem Bielsk Podlaski 2:4. Bartosz Jurczak wyszedł w podstawowym składzie i grał do 65. minuty.