AktualnościCLJ U-17: Spróbują zgasić Znicz

CLJ U-17: Spróbują zgasić Znicz

W najbliższą sobotę (15 maja) AP Jagiellonia Białystok (2004) rozegra kolejny mecz w rundzie wiosennej Centralnej Ligi Juniorów U-17 sezonu 2020/2021. Rywalem Żółto-Czerwonych przy Elewatorskiej będzie MKS Znicz Pruszków.

Do konfrontacji z pruszkowianami Jagiellończycy przystąpią z pozycji lidera tabeli (16 punktów). Jak dotąd w siedmiu wiosennych kolejkach podopieczni Tomasza Bernatowicza i Adriana Citki zanotowali pięć zwycięstw, raz zremisowali i ponieśli jedną porażkę. Warto zaznaczyć, ze juniorzy młodsi Jagiellonii są obecnie nie tylko pierwszą drużyną w lidze pod względem zgromadzonych punktów. Białostoczanie mogą się także pochwalić najlepszym atakiem (26 strzelonych goli) i najlepszą obroną (dziesięć straconych bramek).

Słowo jeszcze o sobotnich rywalach Jagiellończyków. MKS Znicz Pruszków to w tym momencie ostatnia drużyna ośmiozespołowej tabeli CLJ U-17. Jak dotąd młodzi piłkarze z województwa mazowieckiego trzy razy zremisowali i ponieśli pięć porażek. Wiosną już raz mieliśmy okazję zmierzyć się pruszkowianami. Na wyjeździe pokonaliśmy Znicz 4:1.

Początek meczu AP Jagiellonia Białystok (2004) – MKS Znicz Pruszków, rozgrywanego w ramach 11. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17, o godzinie 14:30 w sobotę, 15 maja. Przypominamy również, że spotkania odbywające się na terenie Ośrodka Treningowego Jagiellonii Białystok przy ul. Elewatorskiej od 15 maja rozgrywane są już z udziałem publiczności. Na trybunach można zająć 25 procent dostępnych miejsc. Obowiązuje zasada pierwszeństwa.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00