AktualnościOGLĄDAJ MULTILIGĘ+, GDZIE CHCESZ I JAK CHCESZ! SKORZYSTAJ Z WYJĄTKOWEJ OFERTY CANAL+ ONLINE

OGLĄDAJ MULTILIGĘ+, GDZIE CHCESZ I JAK CHCESZ! SKORZYSTAJ Z WYJĄTKOWEJ OFERTY CANAL+ ONLINE

To już ostatni moment, aby skorzystać z wyjątkowego prezentu od CANAL+. Finałowa kolejka PKO Bank Polski Ekstraklasy w formie Multiligi+ dostępna będzie w serwisie CANAL+ online w wyjątkowej cenie.

Niedziela, 16 maja to jeden z najbardziej emocjonujących dni dla kibica PKO Bank Polski Ekstraklasy. To wtedy wszystkie spotkania w kolejce będą rozgrywane o jednej porze, a Multiliga+, czyli symultaniczna transmisja ze wszystkich spotkań 30. kolejki, pozwoli śledzić najciekawsze wydarzenia bez konieczności przełączania kanału.

Od 17:30 w CANAL+ SPORT szesnaście drużyn na ośmiu stadionach będzie walczyło o końcowe miejsca w tabeli PKO Bank Polski Ekstraklasy. Multiliga+ daje kibicom możliwość oglądania prawdopodobnie najbardziej emocjonujących 90 minut w całym sezonie rozgrywek, które zdecydują o miejscu w europejskich pucharach, bądź rozstrzygną walkę o utrzymanie.

Dla tych, którzy chcą na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia związane z ostatnią kolejką PKO BP Ekstraklasy, CANAL+ wprowadził specjalną ofertę. Tylko do końca najbliższego weekendu skorzystać będzie można z kodu promocyjnego obniżającego cenę pakietu SPORT w serwisie CANAL+ online do 10 złotych za pierwszy miesiąc.

Już teraz klikając w poniższy link można odebrać voucher uprawniający do skorzystania z oferty serwisu CANAL+ online na specjalnych warunkach:

  • Voucher na pakiet SPORT – 1 miesiąc za 10 zł
  • Dodatkowo 3 kolejne miesiące w cenie 30 zł/miesiąc

Multiliga

Voucher do wykorzystania na stronie canalplus.pl/voucher. Oferta tylko dla nowych użytkowników.

16:30 Multiliga+ (studio) CANAL+ SPORT, CANAL+ online

prowadzący: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń

17:25 Multiliga+ (transmisja symultaniczna z wszystkich meczów 30. kolejki) CANAL+ SPORT, CANAL+ online

prowadzący: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń

19:30 Multiliga+ (studio) CANAL+ SPORT, CANAL+ online

prowadzący: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń

Serwis CANAL+ online – oglądaj co chcesz, kiedy chcesz i na czym chcesz

Z serwisu CANAL+ online można korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, aplikację w telewizorze z systemem Android TV oraz Apple TV. Serwis wspiera również technologię AirPlay oraz Google Cast, co pozwala na wygodnie przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Z serwisu można korzystać na dwóch urządzeniach w tym samym momencie.

Więcej informacji o serwisie CANAL+ online można znaleźć na stronie Canal Plus.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00