AktualnościMakuszewski: Będę kibicował Jagiellonii

Makuszewski: Będę kibicował Jagiellonii

– Już od jakiegoś czasu wiedziałem, że dziś wystąpię po raz ostatni w Jagiellonii. Cieszę się, że mogłem zagrać w tym meczu. Dużo się w nim działo, trochę pomógł nam też VAR, słusznie rozstrzygając na naszą korzyść dwie sytuacje, w których Lechia zdobywała bramki.

– Starałem się nie myśleć o tym, że to ostatni mecz tylko chciałem pomóc drużynie zwyciężyć. Udało się i jestem szczęśliwy, a zarazem wdzięczny klubowi za te dwa sezony i za to, że dał mi szansę w trudnym momencie. Dziś wygraliśmy z bardzo silnym zespołem, a uważam, że gdybyśmy grali w tych rozgrywkach więcej spotkań z kibicami, zwyciężalibyśmy znacznie częściej i wyniki byłyby lepsze – mówił „Maki”.

– Zawsze dawałem z siebie wszystko, starałem się grać dobrze po to, żeby wszyscy byli ze mnie zadowoleni. Kibicuję Jagiellonii i życzę jej jak najlepiej. Tak się ułożyły losy, że teraz opuszczam klub, ale taki jest sport. Mam nadzieję, że drużyna w następnych rozgrywkach wróci na właściwe tory i ścieżkę sukcesów. Na pewno w przyszłości będę pojawiał się na meczach w Białymstoku i wierzę, że w niedługim czasie Jagiellonia sięgnie po upragniony tytuł mistrza Polski. Będę śledził losy Jagiellonii – dodał.

– Za nami bardzo rozczarowujący sezon, a szczególnie runda wiosenna. W pewnym momencie zeszło z nas powietrze i ciężko było nam mentalnie wrócić na odpowiednie tory. Teraz wszystko wróci do normy, kibice wrócą na stadiony, zespół rozpocznie przygotowania i wierze, że Jagiellonia poczyni postęp. Będzie też dłuższy czas na odpoczynek, spędzenie czasu z rodziną i naładowanie baterii. Życzę Jagiellonii walkę o najwyższe cele. Jest tu potencjał, zarówno w klubie jak i kibicach. Jagiellonia jest dumą regionu, a może być także dumą Polski – przekonywał.

– Na pewno będę kontynuował grę w piłkę nożną, ale jeszcze nie wiem, w którym klubie. Jeszcze nie czas o tym mówić. W najbliższych tygodniach wszystko się wyjaśni – zakończył Makuszewski.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00