AktualnościPuljić: Piłka uczy pokory

Puljić: Piłka uczy pokory

– Cieszy zwycięstwo, w końcu wygraliśmy i udanie zakończyliśmy tę trudną rundę. Na pewno liczyliśmy w niej na więcej. – powiedział po meczu z Lechią Gdańsk Jakov Puljić. W starciu z lechistami Chorwat zdobył 11. bramkę w tym sezonie, tym samym zrównując się z Jesusem Imazem w klasyfikacji najlepszych jagiellońskich strzelców.

– Najważniejsze, że w końcu się przełamaliśmy. Odnieśliśmy zwycięstwo, a ja zdobyłem bramkę. Udanie zakończyliśmy tę trudną rundę, w której liczyliśmy na znacznie więcej. Taka jednak jest piłka. Uczy pokory i pokazuje, że musimy dawać z siebie jeszcze więcej, chcąc awansować w tabeli – podkreśla zawodnik „Żółto-Czerwonych”. W zakończonym już sezonie Puljić strzelił w sumie 12 goli (włączając w to mecz pucharowy), zanotował jedną asystę oraz wywalczył dwa rzuty karne.

– Oczywiście, są to dobre liczby, ale to nie oznacza, że nie mogą być lepsze. Stać mnie na więcej i zechcę to udowodnić w kolejnym sezonie – zaznaczył Chorwat. Jakie plany ma Jakov na najbliższe dni? – Przede wszystkim chcę odpocząć i cieszyć się razem z rodziną ze wspólnie spędzanego czasu – zakończył najlepszy strzelec Jagi.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00