AktualnościBilans wypożyczonych (14.05 – 16.05)

Bilans wypożyczonych (14.05 – 16.05)

Za wypożyczonymi z Jagiellonii Białystok zawodnikami kolejny weekend zmagań. Powody do radości miał zwłaszcza Zoran Arsenić, który strzelił jedną z bramek w wygranym 3:1 starciu Rakowa Częstochowa z Pogonią Szczecin.

Cracovia

Cracovia przegrała z Wartą Poznań 0:1 w meczu ostatniej ligowej kolejki. Dawid Szymonowicz był poza kadrą meczową. „Pasy” zakończyły sezon 2020/2021 PKO BP Ekstraklasy na 14. miejscu.

Raków Częstochowa

Raków Częstochowa wygrał z Pogonią Szczecin 3:1 w meczu ostatniej ligowej kolejki, czym przypieczętował tytuł wicemistrza Polski sezonu 2020/2021 PKO BP Ekstraklasy. Zoran Arsenić rozegrał pełne 90 minut i strzelił jedną z bramek.

Stal Mielec

Stal Mielec zremisowała ze Śląskiem Wrocław 1:1 w meczu ostatniej ligowej kolejki. Wojciech Błyszko był poza kadrą meczową. Mielczanie sezon 2020/2021 PKO BP Ekstraklasy zakończyli na 15. miejscu i utrzymali się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

HNK Gorica (Chorwacja)

HNK Gorica przegrało z Dinamem Zagrzeb 0:3. Ognjen Mudrinski wyszedł w podstawowym składzie i grał do 68. minuty, kiedy został zmieniony przez Matarę Dieye.

Universitatea Craiova (Rumunia)

Universitatea Craiova przegrała z CFR Cluj 1:3. Juan Camara wyszedł w podstawowym składzie i grał do 39. minuty, kiedy został zmieniony przez Stefana Baiarama.

FK Senica (Słowacja)

FK Senica bezbramkowo zremisowała z FK Pohornie. Martin Kostal wyszedł w podstawowym składzie i grał do 75. minuty, kiedy został zmieniony przez Juraja Piroskę.

Dila Gori (Gruzja)

Dila Gori przegrało 0:1 z Torpedo Kutaisi. Luka Gugeszaszwili rozegrał pełne spotkanie.

GKS Bełchatów

GKS Bełchatów przegrał z Koroną Kielce 0:3. Szymon Łapiński i Maciej Mas na murawie pojawili się w przerwie, zmieniając odpowiednio Pawlika i Flaszkę.

Górnik Łęczna

Górnik Łęczna zremisował 1:1 z Odrą Opole. Karol Struski wyszedł w podstawowym składzie i grał do 82. minuty, kiedy został zmieniony przez Kuklowicza.

Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice przegrała z ŁKS-em Łódź 2:3. Mateusz Wyjadłowski na murawie pojawił się w 65. minucie, zmieniając Muchę, i strzelił jednego gola.

Sokół Ostróda

Sokół Ostróda zremisował z Bytovią Bytów 1:1. Błażej Niezgoda rozegrał pełne spotkanie.

Wigry Suwałki zremisowały z GKS-em Katowice 2:2. Paweł Gierach wszedł na boisko w 51. minucie zmieniając Orzechowskiego, a Michał Ozga był poza kadrą meczową.

BTS Rekord Bielsko-Biała

BTS Rekord Bielsko-Biała wygrał z MKS-em Kluczbork 3:1. Arkadiusz Krysik był poza kadrą meczową.

Hetman Zamość

Hetman Zamość zremisował 3:5 z Jutrzenką Giebułtów. Michał Wolanin rozegrał całe spotkanie.

KS Wasilków

KS Wasilków przegrał z Olimpią Zambrów 0:3. Paweł Gendzwiłł rozegrał całe spotkanie. Oskar Dziermański rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce i grał do 82. minuty, kiedy to zmienił go inny z Jagiellończyków, Damian Fronc. W 82. minucie na murawie pojawił się również Jakub Kozłowski, który zastąpił Łukasza Wojciechowskiego

Olimpia Zambrów wygrała z KS Wasilków 3:0. Kacper Głowicki grał do 72. minuty, kiedy to zmienił go Dominik Wasiak. Bartosz Gołaszewski i Mateusz Maliszewski nie wystąpili.

Huragan Międzyrzec Podlaski

Huragan Międzyrzec Podlaski pokonał Granit Bychawa 2:1. Artur Renkowski nie wystąpił w tym spotkaniu.

Sawa Sonina

Sawa Sonina zremisowała 1:1 z Sokołem Sokołów Małopolski. Bartłomiej Gwizdała wyszedł w podstawowym składzie i grał do 58. minuty, kiedy został zmieniony przez Sylwestra Bidgonia.