AktualnościGala Ekstraklasy, czyli w prasie o Jadze

Gala Ekstraklasy, czyli w prasie o Jadze

We wtorkowej prasie media podsumowują Galę Ekstraklasy, podczas której nagrodzono Jesusa Imaza za bramkę sezonu.

Super Express

Trafienie Imaza najładniejsze. – Bramkarzem sezonu został Dante Stipica z Pogoni Szczecin. Chorwat wystąpił we wszystkich 30 spotkaniach ligowych i w 17 z nich zachował czyste konto. Ponadto statuetkę za najlepszy wynik w cyklicznym programie „Turbokozak”, w którym piłkarze wykonują szereg konkurencji za punkty, otrzymał Tymoteusz Puchacz z Lecha Poznań. Natomiast najładniejszą bramkę sezonu zdobył Hiszpan Jesus Imaz – zawodnika Jagiellonii Białystok nagrodzono za trafienie w meczu z Cracovią w 9. kolejce.

Kurier Poranny

Imaz strzelił najłądniej. – Piłkarz Jagiellonii Białystok Jesus Imaz został laureatem Gali PKO BP Ekstraklasy w kategorii „najpiękniejszy gol sezonu”. Hiszpan kapitalną bramkę zdobył w wyjazdowym meczu Jagi z Cracovią (1:3). (…) – Bardzo lubię tego gola i zawsze będę go pamiętał – powiedział Imaz podczas gali. – Szkoda tylko, że przegraliśmy ten mecz z Cracovią – dodał.

Sport.pl

Nie ma mowy o satysfakcji. – Zespół z Podlasia jest jednym z największych rozczarowań rozgrywek – po raz pierwszy od pięciu lat zakończył je w dolnej połowie tabeli, na dziewiątym miejscu. – Rozczarowanie jest bardzo duże – nie ukrywa Wojciech Strzałkowski, przewodniczący rady nadzorczej klubu. (…) – Rozczarowanie jest bardzo duże. Nie takie były nasze założenia i oczekiwania. Uważam, że potencjał naszej drużyny jest zdecydowanie większy niż to, co odzwierciedla tabela – mówi Wojciech Strzałkowski, przewodniczący rady nadzorczej klubu. (…)  – Założenia, które mieliśmy na początku współpracy z trenerem Zającem, niestety nie potwierdziły się na boisku. Na pewno nie można trenerowi odmówić zaangażowania, wiedzy i bardzo ciężkiej pracy, niestety to się nie przełożyło na wyniki. Patrząc personalnie na skład, mamy dobrych, jakościowych zawodników, dlatego liczymy, że w nowym sezonie, nowy trener i drużyna pokażą nam tą jakość na boisku.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00