AktualnościGugesz na zero, Wyjadłowski z golem – Bilans wypożyczonych

Gugesz na zero, Wyjadłowski z golem – Bilans wypożyczonych

Za wypożyczonymi z Jagiellonii Białystok zawodnikami kolejny weekend zmagań. Powody do radości miał zwłaszcza Luka Gugeszaszwili, którego Dila Gori pokonało Dinamo Tbilisi 2:0. Z kolei Mateusz Wyjadłowski strzelił gola dla Puszczy Niepołomice.

HNK Gorica (Chorwacja)

HNK Gorica przegrała z Rijeką 1:2. Ognjen Mudrinski cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Universitatea Craiova (Rumunia)

Universitatea Craiova wygrała 3:2 z Astrą Giurgiu i zdobyła Puchar Rumunii. Juan Camara rozegrał 43. minuty w finałowym starciu.

FK Senica (Słowacja)

FK Senica przegrała 1:4 z Sered. Martin Kostal rozegrał 80. minut w tym spotkaniu.

Dila Gori (Gruzja)

Dila Gori wygrało 2:0 z Dinamem Tbilisi. Luka Gugeszaszwili rozegrał pełne spotkanie.

GKS Bełchatów

GKS Bełchatów przegrał z Radomiakiem Radom 0:1. Maciej Mas rozegrał 73 minuty, a Szymon Łapiński cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Górnik Łęczna

Górnik Łęczna przegrał z ŁKS-em Łódź 1:3. Karol Struski rozegrał cały mecz.

Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice przegrała ze Stomilem Olsztyn 1:2. Mateusz Wyjadłowski rozegrał cały mecz i strzelił gola.

Sokół Ostróda

Sokół Ostróda przegrał ze Stalą Rzeszów 1:3. Błażej Niezgoda cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Wigry Suwałki zremisowały z Górnikiem Polkowice 2:2. Paweł Gierach rozegrał cały mecz, a Michał Ozga był poza kadrą meczową z powodu kontuzji.

BTS Rekord Bielsko-Biała

BTS Rekord Bielsko-Biała wygrał z Piastem Żmigród 2:0. Arkadiusz Krysik był poza kadrą meczową.

Hetman Zamość

Hetman Zamość wygrał 2:1 z Podhalem Nowy Targ. Michał Wolanin rozegrał całe spotkanie.

Olimpia Zambrów wygrała z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:1. Kacper Głowicki rozegrał 78 minut, a Bartosz Gołaszewski cały mecz. W doliczonym czasie gry drugiej połowy na boisku pojawił się również Mateusz Maliszewski.

Huragan Międzyrzec Podlaski

Huragan Międzyrzec Podlaski przegrał z Kryształem Werbkowice 1:2. Artur Renkowski nie znalazł się w kadrze meczowej.

Sawa Sonina

Sawa Sonina zremisowała 2:2 z KS Zaczernie. Bartłomiej Gwizdała pojawił się na murawie w 72. minucie rywalizacji.

Tur Bielsk Podlaski

Tur przegrał z Promieniem Mońki 0:2. Michał Nos cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Sokół Sokółka

Sokół przegrał 2:4 ze Spartą Augustów. Maciej Polak cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Wigry II Suwałki

Wigry II Suwałki wygrały 2:0 z KS Michałowo. Tomasz Abramowicz był poza kadrą meczową.