AktualnościO skandalu i nowym trenerze, czyli przegląd prasy

O skandalu i nowym trenerze, czyli przegląd prasy

We wtorkowej prasie na pierwszy plan wysuwa się relacja ze zdarzenia meczu CLJ U-17. Ponadto trwają spekulacje na temat nowego szkoleniowca Jagi.

Kurier Poranny

Szokujące zdarzenie w meczu CLJ. – Szokujące wydarzenia miały miejsce w trakcie i po meczu w Centralnej Lidze Juniorów do lat 17 Jagiellonii Białystok z Polonią Warszawa. Mecz rozegrany został w sobotę w stolicy i zakończył wynikiem 2:1 dla Polonii. W końcówce meczu i po jego zakończeniu młodzi piłkarze Jagiellonii zostali zaatakowany przez niezidentyfikowaną osobę z trybun.

Spekulacje dotyczące nowego trenera. – Czeski dziennik „Sport” doniósł, że Jagiellonia Białystok rozmawia z 45-letnim Adrianem Gulą na temat zatrudnienia w klubie ze stolicy Podlasia. Słowak ostatnio pracował w Viktorii Pilzno. (…) Nieoczekiwanie Gula stracił pracę w Viktorii na początku maja i jest teraz kojarzony z Jagiellonią, chociaż jego zatrudnieniem jest ponoć mocno zainteresowana także jedna z najlepszych słowackich ekip – DAC 1904 Dunajska Streda.

Przegląd Sportowy

Skandal na meczu CLJ. – Tuż po spotkaniu 17–latków wygranym przez polonistów 2:1 na boisko, które właśnie opuszczali młodzi jagiellończycy wtargnął mężczyzna i uderzył pięścią w twarz zawodnika z Białegostoku – Stanisława Chomaciuka.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00